Фінішує найактивніший період цьогорічної вступної кампанії українських вишів

І сьогодні ж офіційно оприлюднюється рейтинг кращих вищих навчальних закладів, проведений Міністерством освіти і науки України. За його підсумками, Полтавський університет економіки і торгівлі входить до десятки кращих економічного профілю в державі. З цього приводу наша знімальна група поспілкувалась з ректором вишу.

На всі спеціальності в університеті склалась конкурсна ситуація. Університет готує фахівців економічного профілю, менеджерів, управлінців, маркетологів, товарознівців, експертів-митників, спеціалістів готельно-ресторанного бізнесу. А цього року відкрито ще новий напрям - біотехнології. Але чутки, якими повниться місто, про те, що виш комерційний, а відтак - диплом потім буде недержавного зразка - відверто дратують ректора.

/Олексій Нестуля, ректор Полтавського університету економіки і торгівлі

Подібні закиди просто ображають ті 60 тисяч випускників, які зараз працюють у всіх куточках світу. Я хотів би запевнити й заспокоїти батьків і дітей, з якими ведуть відповідну роботу так звані «колеги», що диплом державного зразка, він котується і в Україні, і за її межами.

Починати виховання студента з брехні, мені здається, це просто аморально/

За скороченою програмою набір для випускників коледжів і технікумів завершено, а ось випускники шкіл на заочну форму навчання можуть подати документи до 15 серпня. Додатковим бонусом є військова кафедра в університеті, яка паралельно з основним фахом дасть можливість отримати спеціальність політолога чи соціального психолога і звання офіцеру запасу.

/Олексій Нестуля, ректор Полтавського університету економіки і торгівлі

Всі спеціальності в університеті ліцензовані й акредитовані, ми даємо диплом державного зразка, і по закінченні бакалавратури, магістратури і спеціаліста, університет має аспірантуру, працюють вчені ради по захисту кандидатських і докторських дисертацій, то це повноцінний виш, який посідає такі високі місця в рейтингах, хотів би наголосити, Міністерства освіти і науки України/

А ще в комерційному виші можна навчатися цілком безкоштовно - вже декілька років в Полтавському університеті економіки і торгівлі діють цільові соціальні програми.

/Олексій Нестуля, ректор Полтавського університету економіки і торгівлі

Це програма безкоштовного навчання на першому курсі за деякими спеціальностями, це запрошення на безкоштовне навчання студентів, які мають середній бал атестату й ЗНО понад 180 балів, це й ректорські стипендії і стипендії вченої ради, які ми даємо студентам, що два семестри поспіль вчилися на відміннно/

Також відмінників ПУЕТу стипендіюють Кабінет Міністрів та Верховна Рада України, банки, установ й організації - наполегливі розумники точно отримають винагороду.

Стрічка новин