Про досягнення та недопрацювання у сфері пенсійного забезпечення говорили сьогодні на засіданні Головного управління Пенсійного фонду в Полтавській області

Якщо розмір середньої пенсії зріс за останні півроку на 14%, то збільшення заборгованості в регіоні за страховими внесками учасники засідання відзначили як послаблення позицій органів Фонду.

Підбиваючи підсумки роботи органів Пенсійного фонду за перше півріччя, учасники колегії відзначили позитивні зрушення, серед яких – підвищення розміру середньої пенсії на 14 %. Відтак, в червні її розмір становив близько 529-ти гривень.

Говорили й про недопрацювання. Так, за словами начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області Валерія Руденка, в середині півріччя регіон втратив позитивну тенденцію у сфері зниження заборгованості по внескам до Пенсійного фонду. Нині Полтавщина входить до двох третин областей України, які нарощують заборгованості. До речі, недоплати по страховим внескам відповідно до спеціального доручення прем'єр-міністра України Віктора Януковича необхідно погасити уже до 1-го серпня нинішнього року. Оскільки ж половина боржників - це підприємства-банкрути, то повернути необхідні кошти, говорить Валерій Руденко, буде досить складно. Проте, наголошує він, роботи у відповідному напрямку ведуться, адже пенсійна галузь залишається пріоритетною в регіоні.

Стрічка новин