Депутати обласної ради на ремонт доріг перерозподілили 4,7 мільйона гривень

Близько сімдесяти питань розглянули депутати на сімнадцятій сесії обласної ради шостого скликання. Більшість із них стосувалися надання у користування мисливських угідь та погодження отримання без проведення аукціону спеціальних дозволів на геологічне вивчення та дослідно-промислову розробку з подальшим видобуванням нафти, газу і підземних прісних вод. Йшлося, зокрема, й про природоохоронні заходи. Так на вивезення заборонених хімічних засобів захисту рослин на сесії спрямували 4,5 мільйона грн.

Майже 30 питань сімнадцятої сесії облради 6 скликання стосувалися надання у користування мисливських угідь у районах області. Їх товариства отримають на 15 років. Попередньо цю тему обговорювали на засіданнях профільних комісій.

Депутат обласної ради Степан Бульба переконаний: користуватися угіддями мають право усі мисливці, незалежно від того, якому із товариств передадуть території.

/Степан Бульба, депутат Полтавської ОР

Щоб вся територія була доступна, незалежно від того, кому вона видана у користування, вона повинна бути доступна усім мисливцям!/

Говорили на сесії і про ремонт доріг. Депутати внесли зміни до розподілу коштів спеціального фонду обласного бюджету на проведення робіт, пов'язаних з будівництвом, ремонтом та утриманням вулиць та доріг. На реконструкцію автошляхів витратять 4,7 млн. грн.

/Валерій Капленко, депутат Полтавської ОР

На території Воскобійників 5 сільрад, за 2 роки нічого не зроблено! Воно буде робитись, чи не буде?/

На подібні запитання голова облдержадміністрації Олександр Удовіченко відповів: розподіляли кошти в залежності від того, де їх найбільше потребували.

/Олександр Удовіченко, голова Полтавської ОДА

Сьогодні кошти, які ми спрямували, ми розподіляємо. Не всі дороги ще відремонтовано, є ще невикористані кошти/

Народний депутат Сергій Гордієнко звернув увагу депутатів на ще одну проблему. За його словами, упродовж 2010-2012 років із загального фонду бюджетів не виділяли коштів на кредитування. Мова йде про сільських жителів, які не мають змоги отримати кредити на будівництво, газифікацію і водовідведення. Дане питання керівники області пообіцяли взяти на контроль. Йшлося на сесії і про вивезення отрутохімікатів з районів області. На це з обласного бюджету виділили 4,5 млн грн.

Стрічка новин