Дві маленькі полтавки представляли Україну на міжнародному конкурсі краси «Принц і принцеса світу»

Повернулися звідти Іванна БраЇлко та Марина Шикаренко не з порожніми руками. Найвищі нагороди конкурсу, море емоцій та вражень, а також чимало нових друзів – таким став конкурс для кожної з дівчат. Про залаштункове життя конкурсу вони розповіли нашим кореспондентам.

До містечка Варни на конкурс краси «Принц і принцеса світу» з'їхалися дівчата з різних куточків земної кулі. Україну на цьому змаганні представляли одразу дві полтавки – Марина Шикаренко та Іванна Браїлко. Дівчата разом відвідують модельне агентство, тож одна одну вони знали добре ще до конкурсу. Для Марини це змагання краси стало четвертим за ліком, утім першим – такого рівня. І одразу принесло дівчині кілька перемог у різних номінаціях.

/Марина Шикаренко, учасниця конкурсу «Принц і принцеса світу»

Я не очікувала, що займу таке місце. Звичайно, я сподівалася хоча б бути Першою принцесою, але я отримала номінацію від «Гранд-отелю» Варни і номінацію за кращу вечірню сукню/

Учасницям пропонували показати себе у шести конкурсних днях. Перший із них позначився випробуванням на представлення своєї країни. Україна вперше брала участь у конкурсі, тож дівчата намагалися показати її з найкращого боку. Серед інших випробувань – конкурс талантів. Вражали полтавки своїми найяскравішими здібностями.

/Іванна Браїлко, учасниця конкурсу «Принц і принцеса світу»

Я на початку лягала на подушку, потім я заспівала пісню, а в кінці сіла на шпагат/

Проте, говорять учасниці, легким цей тиждень у Болгарії назвати не можна. Особливо це стало зрозумілим в останній конкурсний день.

/Марина Шикаренко, учасниця конкурсу «Принц і принцеса світу»

На мій погляд, найважчим був останній конкурсний день, коли вирішувалися наші нагороди, усі бали. Для мене це було найважче, я дуже хвилювалася/

Подолати хвилювання доньки та знайти потрібні слова перед черговим виходом на сцену було завданням номер один для батьків обох дівчат. Вони завзято підтримували своїх маленьких красунь.

/Олена Шикаренко, мати Марини Шикаренко

Звичайно, просила, щоб не хвилювалася, тому що для дітей це було дуже хвилююче. Вони всі здружилися і не хотіли бути конкурентами один одному, але потрібно було показати все, на що ти здатний/

Дружба між учасницями, говорить Іванна Браїлко, яка стала володаркою гран-прі, зав'язалася ще з першого дня знайомства і продовжувалася протягом всього конкурсу.

/Іванна Браїлко, учасниця конкурсу «Принц і принцеса світу»

З Росії були. З ними дуже весело. Ми вночі бігали по всьому готелю. А ще я познайомилася з Венесуели/

Спочивати на лаврах нині дівчатам ніколи. Вони вже готуються до підкорення нових конкурсних вершин.

Стрічка новин