В обласній раді говорили про утилізацію отрутохімікатів

Про надання у користування мисливських угідь та утилізацію отрутохімікатів йшлося на засіданні профільної комісії облради з питань екології та раціонального природокористування. Так цього року вже спрямували 5 мільйонів грн. на захоронення небезпечних відходів, проте для завершення комплексу робіт у 7-ми районах області потрібно ще кілька мільйонів. З подробицями – наші кореспонденти.

Надання у користування мисливських угідь на території Диканьського, Полтавського та Решетилівського районів непокоїло депутатів на засіданні профільної комісії облради. Справа в тому, пояснює заступник голови обласної ради Володимир Марченко, що на деякі території претендують одразу кілька товариств.

/Володимир Марченко, заступник голови Полтавської ОР

Сьогодні ми проводимо засідання і спробуємо врегулювати ситуацію, вирішити питання таким чином, щоб бажаючі займатися мисливством мали свої території і не пересікались/

Говорили на засіданні і про утилізацію отрутохімікатів. Днями із центрального складу отрутохімікатів у Хорольському районі мають вивезти останні партії небезпечних для здоров'я відходів. Відповідну роботу планують провести у північно-західній частині області. Щоб її завершити, потрібні чималі кошти. 9 мільйонів попросили у держави, проте поки що їх не отримали.

/Михайло Андрусенко, начальник управління з питань надзвичайних ситуацій ОДА

За нашими підрахунками, 4,5 мільйонів ще потрібно, щоб завершити цю роботу, пропозиції підготовані, направлені й Івану Михайловичу Момоту, й в управління фінансів/

Отрутохімікати ще не повністю утилізували у 7 районах області, до кінця року цю роботу планують завершити.

Стрічка новин