У Полтаві вже втретє провели міське свято смачної юшки

Апогеєм останнього як і у минулі роки став конкурс на приготування одноіменної страви. Куштували рибні шедеври та випитували секрети їх приготування і наші журналісти.

Третє щорічне свято смачної юшки у Полтаві – це як завжди літо, річка, великий концерт, весела громада і, звичайно ж, конкурс на кращу юшку від депутатських фракцій Партії регіонів. Корпоративний захід, що у 2010 році мав на меті познайомити між собою та згуртувати новообраних депутатів, настільки сподобався полтавцям, що отримав новий формат і став загальноміським святом. Тож, поки полтавці та гості міста розважаються святковою програмою, купаються та засмагають, народні обранці чаклують над великими казанами: у повітрі – приголомшливий запах риби та інших секретних інгрідієнтів.

/Вадим Дробітько, голова Ленінської районної в місті Полтаві ради

Це спеціально підібрана риба, яку ми два дні поспіль самі ловили - 10 видів риби. Соломур так званий - це приправа, яка готується на основі юшки - не буду всіх секретів розголошувати. Одна ложка в тарілку додає аромату, смаку - ось в цьому наш секрет/

/Володимир Трегуб, голова Полтавської міської ГМО «Молоді регіони»

Секрет у нашому позитивному ставленні до процесу!/

/Віктор Човновий, голова Київської районної в місті Полтава ради

По-перше - гарна риба, гарний настрій, гарна команда. От і весь рецепт/

Чий же рецепт виявився кращим, належало визначити почесному журі. Тут у кожного, як-то кажуть, свій індивідуальний підхід до справи.

/Оксана Деркач, секретар Полтавської міської ради

(куштує юшку) Я вибрала для себе кращу, яка нагадує мені справжню юшку - не суп, а юшку/

/Олександр Удовіченко, голова Полтавської облдержадміністрації

(куштує юшку) Четвертий номер. Кругом тільки одна юшка, а тут трішки риби було...(сміється)/

Юшку під номером 4 підтримали четверо з п'яти членів журі. Відтак, перемогу у конкурсі виборола команда депутатів Ленінського району «Поплавок».

/ІНТЕРШУМ

Хором читають девіз команди: «Чим розумніший поплавок, тим краща юшка на столі!»/

/Юрій Левченко, депутат Полтавської міської ради

Ми вже напрацьований колектив, який вже втретє виграє цей кубок. Вже є досвід і, мабуть, досвід переміг/

Переконатися, що журі недаремно віддали перемогу саме цій юшці, змогли і усі присутні на святі. Цього спекотного дня на пляжі був великий родинний обід полтавської громади.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова

Ви знаєте, мабуть приємно те, що сьогодні наша полтавська громада постійно об'єднується навколо якоїсь ідеї - свято галушки, минулого тижня було свято Івана Купала, сьогодні свято юшки. Це гарна ідея, коли на вихідних не просто відпочивають, а навколо якоїсь ідеї, що об'єднує нашу громаду/

Якщо Вам не пощастило цими вихідними потрапити на пляж - не засмучуйтеся. Свято смачної юшки, яке проходить у Полтаві вже втретє, організатори обіцяють провести ще й наступного літа.

/Оксана Деркач, секретар Полтавської міської ради

Мета і сьогоднішнього заходу - організувати свято для людей, щоб вони могли насолодитися тим активним відпочинком, що ми для них організували. Хочу сказати, що свято юшки вже не поступається святу галушки, святу сала, Івана Купала. Тому запрошуємо всіх в наступному році. Приходьте!/

Стрічка новин