В облраді говорили про забезпечення сільського населення товарами першої необхідності

У відеоархіві знаходяться 3 сюжети з такою назвою:
1) Сюжет №1
2) Сюжет №2
3) Сюжет №3

Про необхідність реконструкції спортивних майданчиків, забезпечення сільського населення товарами першої необхідності та використання коштів, які підприємства спрямовують до обласного бюджету на відшкодування втрат сільськогосподарського виробництва, йшлося на профільних комісіях обласної ради. Детальніше про це – у матеріалах наших кореспондентів.

Півтора мільйона спрямували до обласного бюджету на відшкодування втрат сільськогосподарського виробництва підприємства області. Здебільшого це підприємства нафтогазового комплексу. А перераховані гроші - своєрідна компенсація за відчуження землі й використання її у власних цілях, що нерідко створює незручності для сільського господарства.

/Семен Москаленко, перший заступник директора – начальник управління агропромислового виробництва та технічної політики

Ці кошти надходять, є програма обласна, затверджена сесією обласної ради, є порядок використання цих коштів: на відновлення родючості грунтів, на проведення земельної реформи/

Ще одне питання, яке обговорювали на комісії з питань аграрної політики та земельних відносин, – робота споживчого ринку продуктів харчування на селі та забезпечення сільського населення товарами першої необхідності.

/Валерій Капленко, голова комісії ОР з питань аграрної політики та земельних відносин

Сьогодні стоїть питання про збут яловичини, щоб м'ясом людей забезпечити, бо сьогодні припинилася реалізація яловичини. Завозять з Польщі, Бразилії, Аргентини, у них дешевше, ніж у нас/

Що ж до споживчого ринку вцілому, у порівнянні з 2012-м торгова мережа зменшилася на 8,5%. Це стосується як продовольчих, так і непродовольчих магазинів. Найвищі темпи зростання обороту роздрібної торгівлі спостерігаються у Хорольському, Машівському, Чутівському, Шишацькому районах області, зменшення обсягу простежується у Кременчуцькому, Решетилівському та Новосанжарському. В області діє програма соціального розвитку сільських населених пунктів, вона спрямована на підвищення добробуту сільських жителів, розвиток підприємництва та ринкової інфраструктури.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію