«Дорогу, що веде до нашого будинку, розмивають дощі, а ремонту вона не бачила з часів свого заснування»

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/Wh2hCzEggPBcx

З такими словами до редакції нашого телеканалу звернулися полтавці, які мешкають по вулиці Мясоєдова. Втручання ремонтників потребує буквально 150-200 метрів цього шляху, жаліються мешканці. Як зараз вони долають ним відстань до зупинки, бачили наші журналісти.

В єдиному триповерховому будинку по вулиці Мясоєдова Любов Таран мешкає із 67-ого року. Говорить: місце проживання завжди влаштовувало: тут затишно, тихо, зручно усім, якби не одне «але». Дорога, яка веде від зупинки автобуса до її будинку, не придатна для користування. Із 2008 року із цього приводу жінка веде активну переписку із Міськвиконкомом.

/Любов Таран, мешкає по вул. Мясоєдова

Кожен рік звертаємося у Міськвиконком по ремонту, нам весь час відповідають, що немає фінансування, немає фінансування/

Листів назбирала вже багато, а результату немає, жаліється полтавка. Був час, коли мешканці триповерхівки самотужки намагалися відремонтувати дорогу – засипали ями будівельним сміттям, щоб дощем не розмивало. Утім це допомагало ненадовго.

/Ніна Лисенко, мешкає по вул. Мясоєдова

Я кожного разу йду на цей автобус: нагору – «рачки», а звідти вже – як вийде; взимку – сідаєш і спускаєшся, якщо бруд, то теж – сідаєш, спускаєшся, а потім відпираєш/

У цьому районі, говорять полтавці, проживають здебільшого люди похилого віку, які через відсутність належного шляху змушені скасовувати зайві походи до магазинів чи відвідини онуків та дітей. Свої незручності мають і молоді сім'ї, які з малечею не завжди можуть без перешкод здійнятися на гору. Тож мусять долати зайвий шлях в обхід через вулиці Покровську та Шведську.

/Іза Круглова, мешкає по вул. Мясоєдова

З першого вересня син іде в перший клас, у нас ще незручності, ще третя дитина, з якою треба виходити і в магазин, який знаходиться або на 5 школі, або на горі. З дитиною на візочку з маленькими колесами я не можу виїхати на цю гору/

Сумнозвісна гора бачила не одне падіння та переломи. «Нам набридло отримувати травми», – жаліються мешканці, і додають: нового асфальтного покриття вони не вимагають, головне, щоб ця дорога була придатною для користування.

/Катерина Ігнатьєва, мешкає по вул. Мясоєдова

Чи заасфальтували, чи як вже пропонувала Любов Федорівна, залишки, відходи з тротуарів, хоча б щось зробити. Ремонтні роботи – це в їхній компетенції, вони повинні знати і зробити/

У Міськвиконкомі запевняють: подібні скарги від мешканців до них надходять ледве не щодня. Утім потішити їх поки що немає чим, адже на цей рік гроші, заплановані на ремонт доріг, вже виділені. До переліку міських шляхів, які потребують першочергового латання, входять ті, що мають найбільший машинопотік та завантаженість. Ремонт дороги по вулиці Мясоєдова, говорять у прес-службі міської ради, можливий у разі надходження додаткових коштів до бюджету або ж заощадження грошей на ремонтуванні інших шляхів.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію