Кременчуцькі правоохоронці вилучили у браконьєрів 17 кг незаконно виловленої риби

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/xcqIJo6TgPCWd

Риболовля із застосуванням електричного струму особливо небезпечна і карається законом. Про це не знали або не хотіли знати двоє любителів незаконного рибного промислу із Кременчука. Затримали їх «на гарячому» – з 17-тьма кілограмами свіжовиловленої риби різних видів.

Нещодавно працівники міліції у річпорту «Кременчук» та інспектори держрибохорони Полтавщини в ході профілактичного рейду затримали двох любителів незаконного рибного промислу. Останні працювали на човновій станції охоронцями, а в нічний час займалися незаконною риболовлею. Порибалити електровудкою «браконьєри» виходили на човні з написом «рятувальний».

/Олег Стешенко, начальник лінійного відділу в річпорту Кременчук КМУ УМВС України в Полтавській області

Під час їхнього затримання було вилучено близько 17-ти кг риби, вилучені прилади та знаряддя незаконного вилову риби, а саме - електропідсадка - прилад, який змінює напругу до високого струму, дроти до неї та акумулятор/

Своїми діями горе-рибалки завдали збитків рибному господарству на суму близько 7000 гривень.

/Олег Стешенко, начальник лінійного відділу в річпорту Кременчук КМУ УМВС України в Полтавській області

По даному факту проводиться перевірка, даний матеріал уже зафіксований в реєстрі досудових розслідувань, проводить кримінальне провадження/

За скоєне рибалкам загрожує покарання у вигляді штрафу або позбавлення волі на строк до трьох років з конфіскацією знарядь, засобів промислу та всього добутого.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію