Представники зоозахисної організації «Право на життя» пропонували взяти безпритульних тварин у родину

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/QHxm83xGgPC8p

Цими вихідними взяти котика чи цуценятка у родину в Полтаві пропонували представники зоозахисної організації «Право на життя». Подібні акції, говорять останні, проводяться у місті двічі на місяць і вже мають свої результати. Скільки щасливчиків знайшли нову сім'ю, знає Крістіна Брігіда.

Це кошенятко разом з його братиками та сестричками небайдужі люди знайшли у сміттєвих баках. Напризволяще тваринок залишати не стали і одразу звернулися до волонтерів зоозахисної організації «Право на життя».

/Дана Кравченко, волонтер Полтавської обласної зоозахисної БО «Право на життя»

Ми в групі «Право на життя» дали оголошення допомогти знайти маму-кішку, яка могла б вигодувати кошенят, тому що їх дуже важко годувати з піпетки. Ми знайшли кішку, вона вигодували кошенят, і тепер ми тут прилаштовуємо їх на акції/

Це кошеня, сумно говорять волонтери, не єдине, яке прагне знайти собі нову родину. Таких бідолах вони знаходять у Полтаві скрізь.

/Ольга Жуковська, член правління Полтавської обласної зоозахисної БО «Право на життя»

На превеликий жаль, знайти тваринку – не така вже і складна задача. Вони самі з'являються, десь нещасна тваринка знаходиться на вулиці, десь – в закинутих гаражах, гаражних коопертивах, будівництвах/

Тож, аби кожна тваринка мала сім'ю, де б її любили та про неї піклувалися, волонтери зоозахисної благодійної організації «Право на життя» кожної першої та третьої суботи місяця влаштовують подібні акції. Протягом них кожен полтавець може взяти собі додому чотирилапого друга. Усі тварини з непростою долею, говорять зоозахисники, тож зі свого боку вони намагаються допомогти їм забути безпритульне життя та привчають до існування в родині. Починають це із присвоєння кожному котику і песику імені.

/Ірина Пільщикова, волонтер Полтавської обласної зоозахисної БО «Право на життя»

Звичайно, даємо, щоб вони не залишалися у нас безіменними. Якщо вони в нас є, то вони мають право на ім'я. Це у нас Гроза, тому що вона гроза, вона ганяє всіх, заводіла, бешкетниця маленька/

Окрім благородної справи - пошуку родини для вусатих та кудлатих - волонтери протягом акції збирають кошти на стерилізацію чотирилапих.

/Ольга Жуковська, член правління Полтавської обласної зоозахисної БО «Право на життя»

Ми намагаємося віддавати всіх самочок стерилізованими. Стерилізація - це дуже важливий крок у зменшенні популяції безпритульних тварин. Ми стерилізуємо як безпритульних, так і тих, хто потрапляє до нас/

Ця акція не минула без результатів. Щасливчиками, які вже того вечора ніжилися на господарському дивані та їли смачну кісточку, стали троє цуценяток і стільки ж кошенят.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію