У Полтаві на Івана Купала курсуватиме додатковий транспорт

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/6XFl72IlgPA68

Відзначатимуть Івана Купала і у Полтаві. Організатори свята, міський виконавчий комітет, запрошує полтавців та гостей міста на Пляж Октябрського району (вулиця Сакко, 63). Святкова програма із конкурсом купальських віночків, розвагами, призами, купальським вогнищем, fire-шоу та дискотекою розпочинаеться о 18 годині вечора.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова

Закликаю всю полтавську громаду прийти на це гарне свято! Свято Івана Купала ми будемо проводити, як і в минулому році, воно пройшло тоді більш-менш нормально, тож хочемо в цьому році зробити не гірше, а може трішки і краще, тому додамо додаткові маршрути/

Зокрема з 18 до 21 години дістатися до Пляжу можна буде міським громадським транспортом (зупинка автобуса Пост-Острівська) за такими маршрутами: «К.Ринок – с.Вакуленці», маршрут №1; «К.Ринок – с.Дублянщина», маршрут №3; маршрут № 28 «вул. Г.Сталінграда – Затуринський залізничний переїзд», маршрут № 29 «вул. Г.Сталінграда – с.Дублянщина»; № 61 «с.Вакуленці – вул. Г.Сталінграда»; та 62-им «с.Вакуленці – м-н Половки – м-н Алмазний – с.Вакуленці». Крім зазначених, рейси здійснюватимуться і трьома автобусами за додатковим маршрутом «Б.Хмельницького – с.Дублянщина» з 17.00 до 22.00 години з інтервалом руху кожні 10 хвилин.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію