5 загиблих і 13 врятованих – така статистика початку купального сезону у Полтаві

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/Xs94RarjgPC7e

Щоб попередити кількість перших та збільшити число других, місцеві мнс-ники та водолази провели спільні навчання з порятунку на воді та надання першої медичної допомоги.

Іван Білаш працює водолазом вже 8 років. Він та ще троє рятувальників з його зміни, які працюють на полтавських міських пляжах по річці Ворсклі, слідкують за порядком на воді щодня з 8 ранку до 20 години вечора. Але буває, розповідає чоловік, що на службу доводиться виходити і вночі.

/Іван Білаш, водолаз, начальник зміни водолазно-рятувальної служби м.Полтави

Коли попадаються свята, що люди масово збираються на ніч, наприклад, Івана Купала, випускні, Водохреща, то друга зміна працює і вночі/

Саме на свята, констатують і рятувальники, і правоохоронники, стається чимало нещасних випадків на воді, коли горе-відпочивальників топить «зелений змій».

/Сергій Бейгул, начальник Ленінського райвідділу міліції ПМУ УМВС України у Полтавській області

Люди зловживають спиртними напоями і йдуть купатися. А потім ми разом з рятівниками виловлюємо трупи/

Безперечно, бувають й інші причини – невідповідальне ставлення батьків під час відпочинку з дітьми, або й дорослих, коли вони просто не розраховують власні можливості та сили.

/Іван Білаш, водолаз, начальник зміни водолазно-рятувальної служби м.Полтави

Був нещодавно такий випадок, що бабуся 70 років плила від мосту сюди. Тут почала себе погано почувати, почала тонути. Не розрахувала сил. Воно вже й старість. Тоді врятували/

Всього з початку цього пляжного сезону у Полтаві живими витягли з води вже 13 чоловік, ще 5-ьох врятувати не вдалося. Щоб зменшити останній показник, МНС-ники та водолази об'єднують зусилля.

/Андрій Чуб, заступник начальника ДПРЧ-3 м.Полтави

Навчання проводяться раз на місяць, щоб відпрацьовувати навички спільних дій водолазної служби і працівників ДСНС міста Полтави. Ці навчання дають додаткові навички, щоб при реальній загрозі життю людини ми приїхали і вже знали, які конкретні дії робити в даній ситуації/

Навчають безпечному поводженню на водоймищах і самих відпочивальників. У рейди з агітматеріалами та роз'яснювальними бесідами рятівники виходять ще частіше - у літню пору року - раз на два тижні.

/ІНТЕРШУМ

– Ми проводимо роз'яснювальні роботи «Будьте обережні на воді». Подивіться ось тут, почитайте

– Добре, прочитаємо/

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію