Маленький полтавець переміг у Всеукраїнському фіналі конкурсу «Мій дільничний інспектор»

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/Xg3EwOGygPCZg

Учень 2-го класу 32-ї гімназії Максим Гранковський пройшов усі етапи обласного відбору і переміг у Всеукраїнському фіналі конкурсу «Мій дільничний інспектор», присвяченому 90-й річниці створення служби дільничних інспекторів міліції. Про конкурс малюнка хлопчик дізнався від своєї вчительки. Максим зобразив свого дільничного за один вечір. За цей малюнок заступник Міністра внутрішніх справ України Віктор Дубовик вручив Максиму пам’ятний подарунок та нагрудний знак.

Другокласник Максим Гранковський став переможцем Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Мій дільничний інспектор». Роботу Максима визнали кращою серед поданих на конкурс українськими школярами віком від 6 до 10 років. Перш ніж її оцінили на Всеукраїнському фіналі конкурсу, вона пройшла відбіркові етапи на рівні міста та області. Зображувати свого дільничного, розповідає хлопчик, було не складно, знає правоохоронця в обличчя, цікавиться його роботою. Проте, коли дізнався про свою перемогу, здивувався.

/Максим Гранковський, переможець конкурсу

Я був у таборі, прийшов додому, і мама мені сказала. Я дуже зрадів/

Дізнавшись про те, що на вручення нагороди доведеться їхати до Києва, Максим не повірив своїм вухам, вирішив, що переможців вшановуватимуть у полтавському торгово-розважальному центрі з однойменною назвою.

/Максим Гранковський, переможець конкурсу

Почув від мами, що це місто настояще – Київ!/

Мама Максима Тетяна Гранковська пишається сином. Говорить, переміг творчий задум, а не просто зображення.

/Тетяна Гранковська, мама Максима

Там дільничний обіймає будинки у своєму районі. Малював це десь у грудні місяці/

Тоді, розповідає мама Максима, навіть не здогадувались, що малюнок високо оцінять у Міністерстві внутрішніх справ України.

/Алла Квіта, інспектор відділу зв'язків з громадськістю ГУ УМВС України в Полтавській області

На заключному етапі в Міністерстві перший заступник міністра Віктор Дубовик вручив хлопчині пам’ятний знак. Такі перемоги у нас рідкісні, але будемо сподіватись, що такі конкурси будуть проводитись і діти братимуть у них участь/

До речі, 18 червня найчисельніший загін української міліції – дільничні інспектори – відзначили своє професійне свято. Службі виповнилося 90 років. Завдяки творчості дітей правоохоронці дізналися, якими їх бачить підростаюче покоління.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію