У всіх обласних підрозділах МРЕВ створили пільгові вікна для заміни посвідчень водія

У відеоархіві знаходяться 4 сюжети з такою назвою:
1) Сюжет №1
2) Сюжет №2
3) Сюжет №3
4) Сюжет №4

Для покращення умов під час заміни посвідчень водія радянського зразка керівництво Департаменту ДАІ МВС України прийняло рішення про створення в підрозділах реєстраційно-екзаменаційної роботи ДАІ в кожному регіоні окремого пільгового вікна для обміну посвідчень водія зразка СРСР. Юлія Іващенко – далі.

До 1 січня 2014 року громадянам, які мають посвідчення водія радянського зразка, рекомендується замінити документ на новий, пластиковий. Щоб здійснити цю процедуру, розповідають у Державтоінспекції, досить часто люди займають чергу ще з четвертої години ранку. Але на результат, наголошують фахівці, це не впливає.

/Ігор Палієнко, заступник начальника УДАІ УМВС України в Полтавській області

Чергу можна зайняти і з вечора. Це не є показником. Якщо людина приходить міняти, будь ласка, приходьте. О 9 годині відкривається МРЕВ, починає працювати для людей/

Щоб зменшити черги та навантаження на працівників ДАІ, продовжує Ігор Палієнко, прийнято рішення про створення окремого пільгового вікна для обміну посвідчень радянського зразка у всіх підрозділах реєстраційно-екзаменаційної роботи Полтавської області. Найбільше ж навантаження припадає на Полтавський та Кременчуцький МРЕВ, де протягом дня відбується видача 75-80 посвідчень. Виготовити більшу кількість документів, наголошують спеціалісти, просто технічно неможливо.

/Ігор Палієнко, заступник начальника УДАІ УМВС України в Полтавській області

Це число не значить замінених посвідчень водія, а виданих через апарат. Є групи, які здають після навчання, є організації, які звертаються з проханням замінити сьогодні 5 водіям посвідчення водія/

Лише протягом 2012 року було видано майже 27 тисяч посвідчень, з них 6 тисяч - замінено. А цього року видано 6 тисяч, і тільки протягом минулого тижня - більше 1000 документів. Більшу частину з них, зазначають фахівці, отримали водії, які тільки-но закінчили автошколи.

/Андрій Соломатін, начальник відділу АТІ та ВРЕР УДАІ УМВС України в Полтавській області

Я вважаю, що і цим людям потрібно видавати посвідчення водія, не лише займатися обміном. Тим паче, посвідчення водія зразка СРСР - воно ще дійсне, і люди керують ним. А люди, які навчаються, взагалі не мають цього права керування, і їм потрібно видати в першу чергу це посвідчення/

Незалежно від того, чи ви вперше отримуватимете посвідчення водія, чи будете замінювати його, у будь-якому разі необхідно буде надати квитанцію про сплату коштів за бланкову продукцію Державтоінспекції у розмірі 198 гривень.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію