На Полтавщині об'єдналися «Батьківщина» та «Фронт змін»

У Полтаві відбувся брифінг голови Полтавської міської партійної організації Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина» Олега Бєлоножка, його першого заступника Олега Пругла та вже екс-керівника Полтавської міської партійної організації «Фронту Змін» Олександра Артеменка. Більше про об'єднання опозиційних сил та їх першочергові плани – далі у сюжеті.

15 червня ввійде в історію України як день, коли на Михайлівській площі в місті Києві демократичні опозиційні політичні сили об'єдналися в одну потужну Всеукраїнську організацію «Батьківщина».

/Олександр Артеменко, екс-голова Полтавської міської організації політичної партії «Фронт Змін»

Цей об'єднавчий з'їзд був справді унікальний. Це перший приклад в історії новітньої України, коли два найпотужніші лідери опозиції – Юлія Тимошенко і Арсеній Яценюк – об'єднуються саме в одну політичну силу і об'єднали свої партії в одну. Наші лідери цим об'єднанням в першу чергу показали нам приклад на місцях, що досить з власними амбіціями, нам в Україні немає чого ділити/

Одна Україна і одна мета, говорить голова Полтавської міської партійної організації ВО «Батьківщина» Олег Бєлоножко, тільки демократична об'єднана сила на чолі із Юлією Тимошенко, приведе країну до світлого та впевненого майбутнього.

/Олег Бєлоножко, голова Полтавської міської партійної організації ВО «Батьківщина»

В 2015 році ми розуміємо, що буде поставлено на карту долі всієї України, нашого українця. І ми демократичним альянсом будемо добиватися покращення цієї долі. Ми йдемо саме до перемоги/

Що ж стосується рішення партійної конференції обласної організації «Батьківщини», де, нагадаємо, ідею об'єднання підтримали не всі, Олег Бєлоножко зазначив, що це питання слід адресувати тим, хто збирався і ухвалював рішення, які ідуть врозріз із позицією лідерів партії Юлії Тимошенко, Олександра Турчинова та Арсенія Яценюка. Олег Бєлоножко висловив сподівання, що приклад єднання членів у Полтаві буде прикладом для наслідування по всій області.

Вже за 1,5-2 місяці, домовилися партійці, вони зберуться на конференцію оновленим складом.

/Олег Пругло, перший заступник голови Полтавської міської партійної організації ВО «Батьківщина»

Ми дійсно приведем нових членів, і вже з новою статистикою, поновленою збільшеною партією, ми вийдемо на потужні вибори 2015 року/

Крім того, об'єднання у Полтаві формує потужну команду та готує єдиного кандидата від опозиції Олега Пругла на посаду Полтавського міського голови. «Батьківщина» готова нести відповідальність перед полтавцями, впевненості опозиціонерами додає той факт, що нині «Батьківщина» має найбільшу в Полтавській області підтримку.

Стрічка новин