Біля Обласного центру естетичного виховання учнівської молоді пройшло обласне свято «Родинні скарби Полтавщини»

З метою реалізації соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України» та в рамках відзначення Дня Конституції України і проведення тижня молоді у Полтаві біля Обласного центру естетичного виховання учнівської молоді пройшло обласне свято «Родинні скарби Полтавщини» під патронатом голови Полтавської облдержадміністрації Олександра Удовіченка. Виставку-ярмарок художніх мистецьких робіт та концерт за участю вокальних, хореографічних, акторських та інших сімейних колективів бачили і наші журналісти.

Це творча сім'я Сидоренків з Чорнухівського району. Тато-пасічник - Віктор, мати-вчителька - Світлана, сини Ростислав та Радіслав і красуня донечка Світланка, яку 6 років тому родина прийняла до себе.

/Світлана Сидоренко

Звичайно, важко, важко, тому що діти, різні характери, життя зараз важке, але я думаю, якщо хоч одна дитина стане щасливішою, то, мабуть, і наша Україна стане щасливішою/

Світланку вдочерили, коли їй було 8 з половиною років, тепер дівчинці вже 15. Наступного року вона збирається вступати до медичного коледжу, а поки вчиться, живе та займається творчістю й музикою разом з братами в рідному Чорнухинському районі.

/Світланка Сидоренко

- Я займаюся квілінгом, торцюванням, виробими з ниток. Мені родина допомагає в цьому. Я їм вдячна, вони дають мені натхнення на все це.

- Подобається жити в родині? Ніхто тебе не ображає?

- Ні. Все чудово, мені подобається тут/

На Полтавщині чимало схожих родин, які виховують своїх та прийомних дітей в кращих українських традиціях: вчать малювати, плести, вишивати, грати на музичних інструментах, танцювати чи співати.

/Валерій Пархоменко, заступник голови обласної організації Партії регіонів, заступник голови - керівник апарату Полтавської ОДА

Сьогоднішнє свято ми проводимо щорічно "Родинні скарби Полтавщини". Таким чином ми беремо багатодітні сім'ї і намагаємося показати їх на таких обласних заходах. Тут представлені практично всі райони. Ми підтримуємо талановиту молодь, сімейні форми виховання. Цю задачу контролює Президент, він чітко контролює, яким чином сьогодні виконуються його доручення, а саме: усиновлення, сімейні форми виховання, опіка і піклування/

На Полтавщині відповідальний за соціальні ініціативи Президента Віктора Януковича, зокрема, і що стосуються програми «Діти - майбутнє України», губернатор та голова Полтавської обласної організації Партії регіонів Олександр Удовіченко. Очільник полтавської команди Регіонів вважає, що саме сім’я – це частинка нашого суспільства, яка має зберігати всі важливі цінності для виховання людини.

/Олександр Удовіченко, голова обласної організації Партії регіонів, голова Полтавської ОДА

Безумовно, людські долі дуже різні - складні, але підтримка і пропаганда таких прикладів творчого підходу до виховання дітей, збереження народних промислів, народних мистецтв, які сьогодні зберігаються через родину - це завдання сьогодні громади вцілому і держави. Це дуже важливо, тому ми цим шляхом рухаємося/

Цього разу на заході відзначили 61 родину з різних районів Полтавщини подяками голови Полтавської облдержадміністрації та цінними подарунками від Полтавської обласної організації «Партії регіонів». Презенти з нагоди свята «Родинні скарби Полтавщини» в рамках відзначення Дня Конституції України та проведення тижня молоді вручили і кожній дитині, яка прийшла на святкування. Президент України Віктор Янукович визначив, що «Наша держава має величезну перспективу розвитку. Ми бачимо цю перспективу. Ми плануємо крок за кроком розвиток нашої країни. Пріоритет – це людина, її життя щоденне, створення умов для людей».

Стрічка новин