У Полтаві готуються відзначати День Конституції України

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/GeLW7M5TgPCTN

Так наприкінці робочого тижня урочистості з нагоди цього державного свята відбулися у театрі імені Гоголя. Кого запросили на привітання і як оцінюють керівники Полтавщини виконання головного закону України – дивіться далі.

Це не професійне свято, втім, головні урочистості до нього відбуваються у театрі імені Гоголя. І зібрали на них кращих представників різноманітних служб Полтавської області. Напередодні державного свята - Дня Конституції - за плідну працю на благо держави відзнаками перших осіб України та Полтавщини нагороджують працівників освіти, науки, культури та медицини.

У цей день представники влади підкреслюють важливість головного документу України.

/Олександр Удовіченко, голова Полтавської обласної державної адміністрації

По багатьох моментах вона сьогодні увібрала в себе зразки основних законів багатьох європейських держав. Хоча, безумовно, ми маємо сьогодні ще проблеми з виконанням положень Конституції/

Зокрема, багато питань мають підкріплюватись іншими законодавчими актами, вважає Олександр Удовіченко, щоб українці могли реалізовувати свої конституційні права. А з цим є затримки. Також керівник регіону говорить: слід працювати над вдосконаленням Конституції. Нині, розповідає він, створена Конституційна Асамблея, яка напрацьовує зміни до основного закону. І хоча це сприймається неоднозначно, іншого шляху не може бути.

/Олександр Удовіченко, голова Полтавської обласної державної адміністрації

Багато держав мають і 100, і 200-річну історію прийняття свого основного закону. Ясно, що ми повинні модернізувати, робити все для того, аби наша Конституція мала механізми реалізації її положень. Ось в цьому треба рухатися далі/

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію