В Полтаві пройшла меморіальна акція «Запали свічку пам'яті»

21 червня біля пам’ятника Слави в обласному центрі в рамках Всеукраїнської Вахти Пам’яті «Пишаємося Великою Перемогою!» Полтавська міська організація Партії регіонів та «Молоді регіони» влаштували меморіальну акцію «Запали свічку пам'яті». Таким чином Полтава згадала загиблих в перші дні Великої Вітчизняної.

72 роки минуло з того дня, коли жителі Радянського Союзу були приголомшені одним словом - «Війна». Війна, якої більшість з них не очікувала. Полтавці, для яких ця дата не є пустим словом, зібралися пізно ввечері біля Меморіалу Солдатської слави, щоб запалити свічки в пам'ять про трагічні події 22 червня 1941 року.

В Полтавській міській організації Партії регіонів впевнені, що, запалюючи свічку пам'яті, ми, українці, демонструємо свою співпричетність до героїчних подвигів наших батьків та дідів, нашу гордість за право називатися спадкоємцями їх героїчного покоління. Запалюючи свічку, кожен із присутніх вшанував світлу пам'ять солдат, які ціною свого життя захистили Вітчизну, врятували світ від смертельної небезпеки.

В рамках Всеукраїнської Вахти Пам'яті «Пишаємося Великою Перемогою!» Полтавська міська організація Партії регіонів та «Молоді регіони» влаштували вже не один захід, направлений на збереження в пам'яті українців, особливо молодого покоління, усвідомлення того, наскільки важливо зберегти громадський мир і злагоду в Україні.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію