23 бізнес-плани успішно захистили слухачі Школи з основ підприємницької діяльності «Молодь обирає бізнес»

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/txRGDcJvgPBFc

Розвивати зелений туризм та займатися соціальним підприємництвом пропонують слухачі Школи з основ підприємницької діяльності «Молодь обирає бізнес». Саме таким темам були присвячені їхні бізнес-плани. Захист останніх став завершальним етапом навчання молодих підприємців у школі. Більше про нього знають наші журналісти.

Десятки цікавих ідей, сотні недоспаних ночей, і бізнес-плани молодих підприємців готові. До цього вони пройшли довгий шлях - за два місяці навчання опанували основи підприємницької діяльності. Нині ж настав час захищати власні проекти. У кожного з молодих бізнесменів знайдеться чимало аргументів, чому саме їхній бізнес-план вартий називатися найкращим.

/Дмитро Перетятько, студент 3 курсу Лубенського фінансово-економічного коледжу

Наш бізнес-план досить оригінальний. Це - «Чайна країна». Вона представляє собою фіто-бар. Оскільки в нас у місті немає такого, тому ми хочемо впровадити щось нове, щоб молоді було цікаво до нас виїзжати, щоб їм просто хотілося випити склянку холодного чаю чи якогось коктейлю в нашому фіто-барі/

Вже вчетверте Школа з основ підприємницької діяльності здійснюватиме випуск своїх слухачів. Щороку пріоритетні напрямки серед запропонованих проектів різняться. Цей випуск теж ознаменувався кількома провідними галузями, які пропонують розвивати молоді підприємці.

/Анатолій Безпалюк, директор комунальної установи «Обласний молодіжний центр»

Головний месидж від наших молодих осіб - це, звичайно, зелений туризм, соціальне підприємництво. Даватимемо пріоритет зеленому туризму, оскільки Полтавський край в нас дуже мальовничий, нам є що показати, і нам цим обов'язково треба користуватися/

На розгляд членам Експертної ради подали 30 бізнес-планів. З них до захисту рекомендували 23 створені проекти. Автори ж тих робіт, які за результатами захисту визначитимуться як найкращі, говорять члени Експертної ради, без їхньої підтримки не залишаться.

/Олена Винокурова, директор Регіонального фонду підтримки підприємництва по Полтавській області

Наше завдання, і моє завдання як керівника фонду - допомогти молоді старт-ап здійснити в житті/

Утім, запевняють члени журі, навіть якщо цього разу удача не посміхнеться молодим бізнесменам, і в найближчий час бізнес-план реалізованим не буде, складати рук не варто. Адже головна риса характеру підприємця - вміння підлаштовуватися під будь-яку ситуацію та впевнено йти до своєї мети.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію