Упродовж найближчих трьох років на Полтавщині планують реформувати стоматологічну службу

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/8ylfCZ5FgPDLb

Створення нової організаційної моделі має відбуватись в умовах реформування системи охорони здоров'я. Зміни передбачають запровадження економічно ефективної моделі організації стоматологічної служби на засадах зміни діючих форм господарювання, з урахуванням співпраці в умовах єдиного медичного простору. Про це, зокрема, йшлося на засіданні комісії обласної ради з питань охорони здоров'я.

В Україні планують створити нову організаційну модель стоматологічної служби. Мета реформувань - покращити якість надання медичних послуг. Реалізуватимуть задумане збираються в три етапи. Втім для початку - вже на наступній сесії обласної ради депутати розглянуть саме питання затвердження обласної програми реформування стоматологічної служби на 2013 - 2016 роки.

/Ігор Куделич, заступник директора Департаменту охорони здоров'я Полтавської ОДА

Вторинна медична допомога буде фінансуватись з обласного бюджету, але ж ми повинні знати що будемо фінансувати, тому зараз все чітко вивчатимемо шляхом проведення клініко-експертних оцінок по кожному напрямку/

Результатом реформувань має стати створення обласного центру стоматології шляхом приєднання до обласної клінічної стоматологічної поліклініки профільних відділеннь та стоматкабінетів. Це, пояснюють у Департаменті охорони здоров'я, потрібно для більш зручного управління структурою. Про конкретні заходи, яких буде вжито, поки що не йдеться. Із завданнями мають визначитись до кінця року.

/Ігор Куделич, заступник директора Департаменту охорони здоров'я Полтавської ОДА

Жодна реформа за один день не робиться, є укази Президента, робота проводитиметься планово, наше завдання - прискорити процес, щоб покращення були помітні пересічному громадянину, щоб він відчув що таке реформа/

Скорочувати фахівців, запевнив Ігор Куделич, не планують, натомість з'ясують чого не вистачає стоматологічній службі у кадровому, фінансовому та матеріально-технічному плані. Обговорювали на засіданні профільної комісії і нову редакцію положення про обласну премію імені Скліфосовського. У кожній номінації відтепер встановлять по дві премії. Одна - для відзначення працівників, які працюють у закладах охорони здоров'я міст обласного значення, інша - для медиків з сільської місцевості. Це, зокрема, вважають організатори, має полегшити роботу журі.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію