В УМВС у Полтавській області пройшло засідання колегії

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/hfk39aSQgPACU

У правоохоронців на порядку денному – підбиття підсумків роботи за п'ять місяців поточного року. Як оцінює результати діяльності своїх підлеглих очільник обласної міліції Едуард Федосов, дивіться у наступному сюжеті.

«Лише якісна робота кожного з нас сформує позитивну думку населення про роботу міліції вцілому». З таким словами звернувся очільник обласної міліції Едуард Федосов до учасників зібрання.

Основною на порядку денному засідання стала низка питань оперативно-службової діяльності міліції регіону за п'ять місяців. Пріоритетними за цей час для правоохоронних органів були такі напрямки роботи: протидія організованій злочинності, наркозлочинам, боротьба з економічною злочинністю, викриття фактів корупції та хабарництва, протидія розкрадання бюджетних коштів.

Едуард Федосов окреслив учасникам наради коло завдань, спрямованих на підвищення якості і ефективності роботи міліцейських підрозділів регіону, а також наголосив на дотриманні дисципліни й законності у повсякденній діяльності.

Увагу присутніх звернули і на розкриття та розслідування тяжких та особливо тяжких злочинів. Адже вони викликають найбільший суспільний резонанс.

Підбиваючи підсумки колегії, Едуард Федосов зазначив, що загалом міліція Полтавщини свою роботу виконує належним чином. Однак, до ідеалу ще далеко і є над чим працювати.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію