Цієї неділі медики України відзначали своє професійне свято

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/bErExdOSgPASr

Кожного року у третю неділю червня своє професійне свято відзначають медичні працівники. Полтавська телевізійна «Студія «Місто» приєднується до всіх вітань, які цими вихідними приймали полтавські лікарі. До речі, більшість з них – прямо на робочому місці.

Навіть професійне свято для лікарів – це робочий день. Особливо, говорять медики, в час реформування галузі охорони здоров'я.

/Оксана Ксьонз, заступник головного лікаря з амбулаторно-поліклінічної роботи 1 МКЛ

У зв'язку із проведеним реформуванням наша поліклініка має характер консультативно-діагностичної. У нашій поліклініці в теперішній час приймають лікарі різних спеціальностей. Це кардіологи, ЛОРи, окулісти, невропатологи, гастроентерологи. Це – лікарі травматологи, хірурги, і діагностичне відділення, яке включає рентгенологів і ендоскопістів/

Всього у 1 МКЛ, продовжує Оксана Ксьонз, діагностують та лікують 40 ескулапів. Серед них – і лікар-отоларинголог Юрій Шведенко. ЛОРом останній працює вже 23 роки. Розповідає: кожного дня через нього проходить до півсотні хворих.

/Юрій Шведенко, лікар-отоларинголог, завідуючий службою отоларингології 1 МКЛ

Зранку приходимо, проводиться 5-тихвилинка, проводимо огляд вторинних хворих, робимо процедури. Денний стаціонар, якщо хворі приходять на крапельницю, кладем, приймаємо первинних хворих, які вперше прийшли на консультацію, огляд/

Скарги, з яким на прийом до Юрія Шведенка йдуть люди, можуть бути різноманітними: у отоларингологічному відділенні 1 Міської клінічної лікарні, говорить служитель Гіппократа, допомагають хворим із майже будь-якими проблемами з вухом, горлом чи носом.

/Юрій Шведенко, лікар-отоларинголог, завідуючий службою отоларингології 1 МКЛ

Дивимось, якщо треба робити знімки, відправляємо на рентгенограму, якщо треба, робимо КТ: у нас на території 1 Міської лікарні є МРТ-центр, туди відправляємо на КТ, щоб подивитися, що там і як/

Головне, наголошує лікар, звертатися за медичною допомогою вчасно, а не коли вже припече, та виконувати чітко й сумлінно усі приписи медиків.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію