В останню неділю червня традиційно відзначається День молоді

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/piSZgsh3gPCXW

Полтавський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді вже готується до нього. Цьогоріч вирішили поекспериментувати та влаштували конкурс світлин під назвою «Ми такі є!». Детільніше про умови участі в ньому знають наші кореспонденти.

Нестандартний погляд на життя молоді, фіксування найяскравіших його моментів. Так пропонують підійти до фотоконкурсу «Ми такі є!» його організатори. У Полтаві, розповідає директор Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Ольга Буднікова, вперше до Дня молоді влаштовуватиметься подібне змагання.

/Ольга Буднікова, директор Полтавського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

Нам не хотілося вкторе повчати молодь, говорити про якісь неправильні речі, які роблять молоді люди, про злочини, про наркотики, про все це ми часто говоримо під час наших акцій/

А перш за все, продовжує Ольга Буднікова, хотіли показати, які креативні, талановиті та різносторонні молоді полтавці, як вони проводять своє дозвілля, чим захоплюються. Особливих умов до змісту світлин організатори конкурсу теж не висували. Головне, наголошують, фотографії мають бути яскравими та цікавими глядачам. Автори світлини можуть бути як професіоналами, так і новачками у світі фотомистецтва. Саме тому майбутні нагороди серед переможців також розподілятимуться за двома категоріями: аматорська та професійна фотографія.

/Ольга Буднікова, директор Полтавського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

Ми запрошували взяти участь усіх, хто працює з об'єктивом, хто хоче передати красу життя. Фотороботи ми приймаємо від людей у віці від 16 до 35 років, тому що це повинна бути молодь/

Конкурс відбуватиметься у три етапи. Остаточні його результати стануть відомі вже 26 червня. Найкращі роботи, обіцяють організатори, прикрасять сіті-лайти та біл-борди міста, а також будуть надруковані у газеті «Полтавський вісник».

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію