За час своє діяльності торговельно-розважальний центр "Конкорд" уже встиг завоювати численних клієнтів

Та навколо будівництва, відкриття і власне самої назви центру ходило чимало чуток і міфів. Насправді ж "Конкорд" усією своєю діяльністю демонструє ідею гармонійного поєднання шопінгу з розвагами, дозвілля для молодої компанії та родин з дітьми.

Така великка подія, як відкриття найбільшого торговельно-розважального центру "Конкорд" не могла залишитись непомітною. Відтак, за час діяльності центру навколо нього з'явилося чимало чуток та доволі цікавих міфів. Так, перша та найкумедніша з них стосується того, що будівлю "Конкорду" збудував для себе Андрій Данилко, більш відомий як Вєрка Сердючка. Насправді, єдиним власником та розробником проекту є Полтавська Торгово-Фінансова компанія.

Люблять поговорити полтавці й про те, що названий "Конкорд" на честь літака, який було знято з виробництва у 2001-му році. Але розробники проекту, пам'ятаючи, що "як ви яхту назвите, так вона і попливе", дали назву торговельно-розважальному центру на честь славетної паризької площі Конкорд. Знаходиться, до речі, одна з наймальовничіших площ Франції на Єлисейських полях у самому серці шопінгового раю.

Та є ще кілька цікавих фактів. Саме слово "конкорд" пішло від імені давньоримської богині злагоди та гармонії Конкордії. А тому торговельно-розважальний центр "Конкорд" своєю назвою несе ідею гармонійного поєднання здійснення покупок з розвагами, різноманітності товарів із якістю. Адже, привів "Конкорд" із собою низку знаних у світі та Україні операторів, серед яких «Брокард», «Лучіано Карварі», «Епл Макстор», «Лерос» та інші. Представлені тут і всеукраїнські мережі магазинів «Секунда», «Люксоптика», «Мілавіца», «Бюст'є», «Баєр», «Євростар». Відтак, кожен полтавець знайде тут продукцію на свій смак. Та окрім шопінгу, покупці мають змогу тут заодно й відпочити, скориставшись послугами низки фастфудів та кафе. Якщо ж батькам нікуди подіти своїх дітей, торговельно-розважальний центр "Конкорд" пропонує власний вихід із ситуації. Тут постійно працює дитяча кімната, а тому батьки можуть бути впевнені, що їх чадо в надійних руках професійних вихователів.

Не варто забувати і про тризальний кінотеатр "Конкорд-Кіно", який пропонує до перегляду тільки найновіші фільми та працює до першої години ночі.

Стрічка новин