На Полтавщині триває акція «Автобус 2013»

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/ToWFEyADgPBwK

Упродовж останнього місяця на території України триває профілактична акція «Автобус 2013», яку проводить Державтоінспекція. На Полтавщині наряди ДАІ контролюють рух як регулярних, так і неругулярних перевізників. Роботу інспекторів бачили і наші кореспонденти.

Пасажири громадського транспорту повинні їздити комфортно та безпечно. Аби перевірити цю істину, державтоінспектори Полтави з 20 травня проводять спецоперацію «Автобус-2013». В рамках останньої - проведення роз'яснювальної роботи з водіями та перевірка транспортних засобів.

/Ігор Палієнко, заступник начальника УДАІ УМВС України в Полтавській області

Основна мета цієї акції - проведення профілактичної роботи серед пасажироперевізників, які здійснюють як регулярні, так і нерегулярні перевезення. За п'ять місяців поточного року, не дивлячись на те, що рівень і кількість ДТП з пасажироперевізниками знизилася, але вони мають місце/

Одним із заходів у рамках операції - перевірка сумарного люфта рульового керування в автобусах та маршрутках Полтави. Основне, говорять інспектори ДАІ, щоб показники не перевищували гранично допустимі. Взагалі транспортні засоби, які виїжджають на маршрути, розповідають водії, постійно проходять перевірки перед виїздом.

/Сергій Тищенко, водій

У нас постійно механік через яму пропускає. Притримуємося технічного стану у нормі/

/Юрій Гненко, водій

Щодня перевіряється транспорт механіком у нас в «Автомире»/

А якщо все ж і трапляються якісь несправності, клопочуться керманичі автобусів, то часто в цьому винні не технічні характеристики, а незадовільний стан доріг. Трапляється, і колеса відпадають.

/Юрій Замоздра, водій

Он і колеса відпадають. В мене особисто ні. Але по таких дорогах, як ми їзимо, точно відпаде, особливо на Леваді. Бруківка – це взагалі страшна дорога/

За час перевірки люфтоміром жодних відхилень інспектори ДАІ не виявили. Але у разі порушення на водіїв чекає адміністративна відповідальність.

/Олександр Башлій, інспектор відділу ДАІ Полтавського міського управління міліції

Для перевізників транспортних засобів, які задіяні для перевезення пасажирів на комерційній основі, мінімальний штраф – 680 гривень. Для транспортних засобів, які не задіяні для перевезення пасажирів, становить 340 мінімальний штраф/

З 20 травня у рамках акції «Автобус 2013» працівники ДАІ перевірили 230 суб’єктів господарювання, які надають послуги з перевезення пасажирів автотранспортом на підставі виданих ліцензій. Усього оглянуто понад 2800 автобусів, у тому числі 808, що здійснюють нерегулярні перевезення, та 257, що використовуються для перевезення організованих груп дітей. Під час проведених заходів правоохоронці задокументували 128 технічно несправних автобуси. У ході перевірок інспектори ДАІ виявили і трьох водіїв, які керували автобусами в стані алкогольного сп’яніння.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію