Студенти Полтавського технічного університету незабаром навчатимуться у Великобританії

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/qGK5laVygPBRz

Вперше на базі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка пройшла міжнародна науково-технічна конференція «Прогресивні інформаційні технології DELCAM в освіті і наукових дослідженнях». DELCAM – компанія Великобританії, яка є одним із світових лідерів в розробці комп'ютерних систем. Вже 5 років поспіль ВУЗ співпрацює з фахівцями компанії, а вже у найближчому майбутньому студенти вишу зможуть навчатися у Великобританії. Це передбачено вітчизняною урядовою програмою. Детальніше – у наступному сюжеті.

Ще кілька років тому у Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка в рамках єдиного проекту «Передові комп’ютерні технології для університетів України» відкрився навчальний центр компанії Delcam. Компанія, яка є лідером на ринку розробки комп'ютерних систем, передала ВУЗу пакет конструкторських програм з 3D-моделювання. Впровадження у навчальний процес доробку компанії дозволяє студентам інженерно-технічного напрямку отримувати практичні навички проектування, моделювання та виготовлення складних виробів. До речі, програмне забезпечення від Delcam використовують провідні підприємства України, полтавські – не вийняток.

/Володимир Онищенко, ректор ПолтНТУ ім.Ю.Кондратюка

Наші студенти мають можливість проходити практику на виробництві, і якраз саме на цьому виробництві використовується програмне збезпечення даної фірми. Таким чином забезпечується система безперервного навчання/

/Олександр Григоренко, голова правління ВАТ «Полтавамаш»

Ми і надалі плануємо співпрацювати з кафедрою інформаційних технологій, щоб студенти ВУЗу проходили практику, кращих ми будемо працевлаштовувати у себе на підприємстві/

Вже цього року кращі студенти вишу упродовж семестру навчатимуться у Великобританії, передбачено і обмін викладачами. А вже у 2014 році здобуватимуть освіту за програмою «подвійний диплом» (один семестр навчатимуться у Полтавському національному технічному університеті, два – в університеті Гліндор в Уельсі).

/Брайан Фоксон, проректор з міжнародних зв'язків університету Гліндор (Великобританія)

Добре, що Уряд України приділяє увагу і фінансує навчання кращих студентів за кордоном, це дозволяє розширювати співпрацю/

Днями у складі делегації науковців ректор Полтавського національного університету імені Юрія Кондратюка побував у Великобританії, нині ж іноземні партнери приїхали до Полтави.

/Хью Хамфрис, директор компанії Delcome

Кожен рік ми проводимо змагання на конкурсі студентських робіт. Минулого року один із студентів виграв цей конкурс/

У міжнародній науково-технічній конференції, яка відбулася на базі Полтавського національного технічного університету, взяли участь понад 100 науковців, студентів та аспірантів вищих навчальних закладів України, Росії та Великобританії. Зібралися, щоб об'єднати науковий потенціал, обговорити наукові підходи щодо створення нових конструкторських і технологічних рішень.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію