У Полтаві завершили роботу пришкільні табори

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/CWPa1dUdgPC3i

Оздоровилися, набралися сил та отримали багато вражень. Такими діти із пришкільного табору Полтавської спеціальної загальноосвітньої школи №39 зустріли кінець табірної зміни. Екскурсіями до музеїв та розважальними програмами у стінах навчального закладу запам'яталися малечі останні два тижні. На урочисте закриття пришкільного табору запросили і нашу знімальну групу.

Так зустрічають кінець табірної зміни вихованці Полтавської спеціальної загальноосвітньої школи №39. Веселими та сповненими вражень, вони закривають свій пришкільний табір. Цього року у ньому відпочило 25 дітей пільгових категорій.

/Любов Попова, начальник пришкільного табору «Капітошка»

Це і сім дітей-інвалідів, четверо дітей із багатодітних родин, 12 дітей із сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, і одна дитина-сирота/

Упродовж двох тижнів малеча дарма часу не гаяла. Кожен день був розписаний по годинах: між прийомами їжі – розважальні ігри чи походи до музеїв міста. Екскурсії до останніх для дітей із пришкільного табору 39-ої школи влаштовували безкоштовно.

/Дмитро Марченко, учень Полтавської спеціальної загальноосвітньої школи №39

Ми ходили у музей Короленка, пили чай і нас пригощали печивом/

Та й у стінах школи дітлахи не сиділи, склавши руки. Вікторини, конкурси, спортивні змагання, рухливі ігри та ще багато-багато інших важливих справ мали учні за ці останні два тижні.

/Олександр Магас, учень Полтавської спеціальної загальноосвітньої школи №39

Малюнки малювали, грали в ігри і ще робили квіти/

Закривали табірну зміну спортивною розважальною програмою «Веселі старти». Учасники естафет проявили свою швидкість, вправність та витримку. Адже на фініші їх чекала відчайдушна група підтримки. Утім справжнім сюрпризом для дітей стала можливість покататися на електромобілях, які надали спонсори навчального закладу.

Враження від пришкільного табору у малечі залишилися більш ніж позитивні. Тож у день закриття табору вони вже мріють, що потраплять сюди на наступний рік.

/Богдан Лиховид, учень Полтавської спеціальної загальноосвітньої школи №39

Хотілося ще б побути тут. Якщо буде можливість, я сюди прийду, в цей табір/

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію