Сьогодні православні віряни відзначають свято Вознесіння Господнього

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/O85UZYpAgPCQ4

За Святим письмом, після Воскресіння Ісус Христос сорок днів залишався на землі. Він мав зійти на небеса не одразу, щоб переконати всіх в істинності Свого Воскресіння. Відзначили день Сходження Ісуса Христа на небо і у Свято-Вознесенському храмі міста Полтави.

На подвір'ї Свято-Вознесенського храму міста Полтави людно з самого ранку. Сьогодні тут - храмове свято.

/Филип, Митрополит Полтавський і Миргородський

Ми сьогодні зібралися у Вознесенському храмі міста Полтави. Це давній храм, храм 18 століття, який існував у монастирі Вознесенському. До речі, дуже давній монастир, який був скасований за часи імператриці Єкатерини ІІ. Але храм пережив радянську руїну. Храм воскрес із небуття до буття/

Його ж назва походить від православного свята, яке відзначають на 40-ий день після Великодня – Вознесіння Господнє. За біблійними переказами, після Воскресіння Свого Іісус Христос перебував на землі ще 40 днів. Він неодноразово являвся апостолам у Своєму прославленому безсмертному Тілі, щоб навчати їх таїнам Царства Небесного. Цього дня на Єлеонській горі поблизу Єрусалима Христос на очах у своїх учнів знісся на небо. У храмах на це свято виносять і ховають Плащаницю, тому після Вознесіння вже не можна вітатися словами: «Христос Воскрес!».

/Филип, Митрополит Полтавський і Миргородський

Я сердечно вітаю всіх полтавців зі святом Вознесіння Господнього і прикликаю на всіх Боже благословіння/

Вознесіння – остання межа посіву зернових та городини. Цю роботу завершували до Зелених Свят, адже через десять днів надходить Трійця. За прикметами, гарна погода на Вознесіння віщує добрий врожай, а сльота – на недорід.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію