Ліфти не працюють, але мешканці будинку по вулиці Докучаєва, 10 все ж сподіваються на диво

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/urR4EfR8gPDL3

Допоможіть нам, наші нерви доведені до межі. З такими словами до редакції нашої студії звернулися полтавці, які мешкають за адресою вулиця Докучаєва, 10. Їхня проблема – не нова. Непрацюючі ліфти у всіх під'їздах будинку створюють купу незручностей та змушують мешканців вдаватися до крайнощів.

«Вже несила терпіти», – з такими словами трохи більше місяця тому до редакції нашого каналу звернулися мешканці будинку 10 по вулиці Докучаєва. Із кінця січня поточного року у трьох під'їздах будівлі відімкнули ліфти. Обіцяли поновити їхню роботу на початку червня, утім віз, як-то кажуть, і нині там. На календарі – вже друга декада першого літнього місяця, а роботи так і не розпочиналися.

/Яна Дубровіна, мешкає за адресою вул. Докучаєва,10

Ніхто не приходив, не цікавився, жодних оголошень не було, що трішки пізніше, що зараз не виходить, зараз взагалі нікого немає/

Жителі в розпачі: зайвий раз не хочеться виходити на вулицю, адже спускатися та підійматися потрібно пішки.

/Яна Дубровіна, мешкає за адресою вул. Докучаєва,10

В садок відвести, забрати, в магазин сходити, погуляти, а зараз спека така, що неможливо вдома сидіти, потрібно виходити на вулицю/

У будинку проживає багато молодих матусь, яким щодня доводиться виходити на двір із дитячими візочками, літніх людей, інвалідів. Щодня 3-4 рази вони спускаються та підіймаються сходами з думками про омріяний ліфт.

/Іван Роман, мешкає за адресою вул. Докучаєва,10

Поки ліфт працював, усі не дуже до нього ставилися. А тепер я вже, не хочу лаятися, але сльозно чи на колінах просити: та зробіть цей ліфт врешті-решт/

Мешканці погоджуються: звичайно, будинок не новий. В експлуатацію його здали більше 25 років тому. Відповідно, і ліфти вже відпрацювали своє. Утім просто вимкнути підйомники - найлегше. Проблема із їхньою відсутністю дає про себе знати щодня.

/Денис Пташніченко, мешкає за адерсою вул. Докучаєва,10

Вимкнути, звісно, легко вирішити проблему. «Якщо у вас немає будинку, пожежі йому не страшні»/

Доведені до відчаю люди вже й зневірилися у тому, що колись таки зможуть проїхатися до своєї квартири ліфтом. За коментарями з приводу цієї проблеми ми звернулися до прес-служби міської ради. Там нас запевнили: підйомники у 10 будинку по вулиці Докучаєва наразі перебувають одними з перших у переліку тих, що потребують відновлення своєї роботи. Утім у місті ця проблема стосується багатьох будинків, у яких термін експлуатації ліфтів вийшов. Тож приблизно за місяць, пообіцяли, черга дійде і до вулиці Докучаєва.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію