Полтавські працівники СБУ перекрили міжнародний канал контрабанди наркотиків

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/67zw26GtgPBza

Міжнародний канал контрабанди наркотиків наприкінці травня цього року перекрили співробітники СБУ в Полтавській області. Гашиш, трамадол та ефедрин вартістю 500 тисяч гривень за цінами «чорного ринку» виявили у посилці, відправленій рейсовим автобусом до України. Більше про замовлені з-за кордону наркотики – у наступному матеріалі.

34-річний мешканець Кременчука налагодив міжнародний канал контрабанди наркотичних засобів до України з однієї із країн Східної Європи. Співробітники СБУ викрили таку протиправну діяльність наприкінці травня цього року. У Києві вони затримали «на гарячому» зловмисника, який замовив з-за кордону пакунок, що був прихований у посилці та відправлений рейсовим автобусом. Кременчужанина затримали після отримання пакунку.

/Олексій Скрильник, керівник прес-групи УСБУ в Полтавській області

Приблизна вартість вилучених наркотиків за цінами чорного ринку становить приблизно 500 тис. грн./

Співробітники Служби безпеки України в Полтавській області вилучили майже кілограм гашишу, розфасованого у пачки з-під чаю, 3 тисячі пігулок трамадолу та більше 400 пігулок ефедрину. Також правоохоронці встановили, що зловмисник замовив наркотики для подальшої реалізації на території області. Водій про вміст посилки не здогадувався. Затриманий нині знаходиться під вартою, досудове слідство триває.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію