Свою роботу у полтавських навчальних закладах завершують пришкільні табори

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/abOkrzlBgPDxW

Своєрідним заключним акордом у Полтавській спеціальній загальноосвітній школі №40 стало Свято капелюха. Запросили на нього й вихователів груп подовженого дня з усієї Полтавської області.

Полтавська спеціальна загальноосвітня школа №40 розпочала свою роботу у 1994 році. Нині вже має певні позитивні результати своєї діяльності та досвід роботи із особливими дітьми. Переймати останній цього дня до навчального закладу завітали вихователі груп подовженого дня з усієї області. Для гостей господарі влаштували екскурсію школою.

/Ольга Красницька, методист відділу методики виховання ПОІППО імені М.Остроградського

Робота вчителів даної школи пов'язана з роботою у другу половину дня, а це саме і є вихователі групи подовженого дня. Тут є чому повчитися, тут досвічені працюють педагоги, їхня робота варта того, щоб у них переймати досвід/

Не оминули й офтальмологічний кабінет. Адже у школі навчаються діти з короткозорістю, косоокістю, амбліопією, вродженими вадами зору. Тут вони відвідують спеціальні процедури. За допомогою відповідного обладнання, розповідають лікарі, малечі покращують гостроту зору.

/Людмила Мовчан, дитячий лікар-офтальмолог

Діти з амбліопією та косоокістю – тут наше завдання покращити гостроту зору. І це у нас найкраще вдається. У нас 30% дітей на кінець навчального року відраховуються на навчання у загальноосвітні школи/

А ще в учнів школи №40 кінець навчального року пов'язаний із відкриттям пришкільного табору.

/Василь Голуб, директор Полтавської спеціальної загальноосвітньої школи №40

Система пришкільних таборів, оздоровлення дітей саме при школах збереглася. Вона не лише збереглася, а й розширюється/

Якщо 6 років тому пришкільний табір відвідувало 25 дітей, то нині у ньому відпочиває близько 70 осіб. Протягом зміни, говорять дорослі, малечі нудьгувати не давали. Дітлахи відвідували музеї, театри, розважальні програми. Від відпочинку у них залишилися винятково приємні спогади.

/Бліци

- Мені сподобалося, як у нас був День фантика і ми робили різні вироби із фантиків

- Нас дуже добре годували, я навіть поправився/

Причому сподобалося не тільки тим, хто відпочивав у таборі. Вожатим - учням середніх класів - теж не бракувало вражень.

/Андрій Рябчук, вожатий у пришкільному таборі

Це дуже цікаво, ти знайомишся з дітьми. Потім, коли ми закінчуємо працюватив таборі, відпочивати, потім ми залишаємося друзями, ми спілкуємося і з першими класами, і з іншими класами, що були в таборі/

Наприкінці табірної зміни у 40-ій школі вирішили влаштувати Свято капелюха. Обов'язковий дрес-код - незвичні головні убори та, звісно, детально продуманий образ.

/Бліци

- У мене червоний капелюшок, тому що я - Червона Шапочка

- Я хочу розповісти про те, як люди раніше одягали оленячі роги на полювання, щоб воно було вдалим/

Для чого потрібні головні убори, представникам яких професій вони належать та які їхні особливості - про все це діти дізналися під час заходу. А ще довели, що з капелюхами можна й вправно танцювати.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію