В Ковалівській сільській раді – новий голова

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/--n1jAPtgPDMQ

2 червня 2013 року в Полтавському районі відбулися позачергові вибори на посаду голови Ковалівської сільської ради, до складу якої входять 11 сіл. За підсумками голосування перемогу отримав «свободівець» Олександр Бублик. Подробиці – у наступному сюжеті.

Націоналіст Олександр Бублик отримав підтримку 73% селян, а це – 1148 голосів, таким чином, залишивши далеко позаду своїх опонентів. Усього ж на посаду сільського голови балотувалися 4 кандидати: «свободівець» Олександр Бублик, двоє самовисуванців та один комуніст. Рекордною була і явка громадян, адже для позачергових виборів показник майже 50% – значний.

/Олександр Бублик, голова Ковалівської сільської ради

Вибори були позачергові, як на мій погляд, під 50% явка, вони своєю явкою показали, що довіряють братам Бубликам, довіряють ВО «Свобода» і їм подобаються наші результати роботи/

Одразу після урочистого складання присяги новообраний сільський голова розпочав засідання виконавчого комітету та сільської ради, на якому розглянули ряд першочергових питань з життя громади.

/Олександр Бублик, голова Ковалівської сільської ради

Сьогодні на порядок денний були винесені певні поточні питання нашої громадської роботи, на терtнах сільської ради всі питання пройшли на ура/

Передником Олександра Бублика був його брат Юрій, який і розпочав основну роботу в сільській раді, але восени 2012 року він переміг по багатомандатному округу №145 й став народним депутатом України. Тож тепер кермо влади люди передали його брату.

/Юрій Бублик, народний депутат України від ВО «Свобода»

Передаю в надійні руки, тому я гадаю, ті напрацювання, які на сьогодні є, ми їх напрацьовували разом з братом Олександром, і я гадаю, він ці напрацювання продовжить/

Олександр Бублик зазначає, що перемога на виборах належить не тільки йому, вона належить кожному виборцю, який віддав голос за нього. Тому він просто зобов'язаний й надалі розвивати село та громаду.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію