В Галереї мистецтв свої картини презентував художник Роман Волосков

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/ZylIBrm0gP9pZ

«Пошуки» – таку назву має персональна виставка художника Романа Волоскова, що відкрилася у Полтавському художньому музеї імені Миколи Ярошенка. Митець вперше експонує свої картини перед полтавською публікою. Чим увінчалися його творчі пошуки, знають наші журналісти.

Непоборне бажання постійно підвищувати рівень своєї майстерності і творити вирізняють художника Романа Волоскова. Доводять це його картини, представлені на виставці у Полтавському художньому музеї імені Миколи Ярошенка. Цього дня привітати із першою персональною експозицією митця прийшли десятки колег, знайомих, просто шанувальників його творчості.

/Тетяна Сівкова, член творчого об'єднання «Художник»

Роботи усі різні, і це говорить про те, що людина знаходиться у творчому пошуку. У нього є дуже красиві декоративні роботи. Я бачу кримські напрацювання. Є чудові пейзажі, чимось схожі на Левітана/

А на початку творчих пошуків Романа Волоскова його першими глядачами були батьки. Вони ж бачили той складний шлях, який пройшов художник до цієї виставки.

/Валерій Волосков, батько Романа Волоскова

Ще будучи в школі, ходив у гурток малювання, у художню школу. Потім вступив у Миргород, у керамічний технікум на спеціальність «художник по фарфору». До речі, його вчителем був Віцько/

Сам Роман Волосков через проблеми зі здоров'ям не зміг бути присутнім на відкритті власної виставки. Тож його роботи представляв батько – Валерій Волосков. Цей сімейний тандем уже встиг дати свої результати. У 2010 році пан Валерій написав книгу притч для дітей, над художнім оформленням якої працював і його син.

/Валерій Волосков, батько Романа Волоскова

Найперше були в нього графічні роботи до книжки, яка була видана у 2010 році, – «Дорога до онука». Це його племінник, і він ілюстрував. Там ілюстрації представлені. Але як ілюстратор йому не підходить/

Утім, запевняє Валерій Волосков, він ніколи не втручався у творчість сина. Хіба що іноді допомагав порадою стосовно сюжету чи висловлював свою думку з приводу нової картини. Здебільшого Романові Волоскову, на думку батька, вдаються пейзажі. Ці роботи художника представлені на виставці найбільше.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію