Полтавці сплутали сміттєві баки з каналізаційними трубами

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/jyDZsTR1gPDQ9

Ліквідуючи засмічення каналізаційних мереж, сантехніки знаходять у них засоби особистої гігієни, залишки будівельних матеріалів, лушпиння, поліетиленові пакети та іграшки. А нещодавно працівники 2-ї ГЖЕД витягнули з каналізації... живого карася. Подробиці – у нашому наступному сюжеті.

Отримавши скаргу від мешканців будинку на провулку Рибальському, 18, наша знімальна група виїхала на місце, щоб поспілкуватися з мешканцями. Приводом стало засмічення каналізації, нечистоти утворили калюжу біля одного з під'їздів.

/Леонід, мешканець будинку на пров.Рибальському, 18

Вирвало заглушку, і все з туалетів пішло сюди/

/Галина Фоменко, мешканка будинку на пров.Рибальському, 18

Її відремонтували в той же день, вона тут прорвала біля під'їзду/

Щодня працівники 2-ї ГЖЕД Полтави здійснюють 15-20 виїздів, пов'язаних із засміченням каналізації. При експлуатаційній дільниці цілодобово працює диспетчерська служба, сантехніків можна викликати за номером: 56-22-50. Це якщо проблема стосується каналізаційних мереж усередині будинку, якщо ж осередок засмічення зовні – звертайтеся до фахівців комунального підприємства «Полтававодоканал». Щодня вони отримують до 30 заявок з проханням почистити каналізацію. Телефон диспетчерської: 56-96-00. У 99% випадків, говорять комунальники, засмічення стається з вини самих мешканців, які використовують каналізаційні труби, як сміттєві баки.

/Тетяна Петрівна, працівник ГЖЕД № 2

Хай не кидають того, що не потрібно! Люди добрі, не треба с...ть у своєму під'їзді, грубо, але чесно і справедливо!/

Полтавці викидають у каналізаційні мережі засоби особистої гігієни, залишки будівельних матеріалів, лушпиння, ганчірки і навіть дитячі іграшки. Влітку, за словами комунальників, система водовідведення засмічується найчастіше, а все тому, що сезон консервації. У каналізаційних мережах можна знайти кілограми відходів від овочів та ягід. А нещодавно, розповідають у ГЖЕД №2, причиною засмічення став живий карась. Як бідолага потрапив до водостоку, можна лише здогадуватись. Комунальники прохають полтавців використовувати каналізаційні мережі за призначенням, вони, нагадують, розраховані лише для рідини і не можуть замінити сміттєпроводів.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію