Комунальники звертаються до городян з проханням вчасно косити траву та розпочати боротьбу з амброзією

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/dIYcl_LlgP9WH

На знищення цієї карантинної рослини з міського бюджету цього року виділили 300 тисяч гривень. Головним розпорядником коштів є міське управління житлово-комунального господарства. За сприятливих погодніх умов виривати амброзію у Полтаві розпочнуть вже за кілька днів.

Полтавців штрафуватимуть за нескошену траву. Якщо мешканці вирощуватимуть чагарники поблизу своїх домівок, працівники інспекції по котролю за благоустроєм надаватимуть їм приписи, на злісних порушників правил благоустрою виписуватимуть протоколи, які потім розглядатимуть на адмінкомісіях.

/Андрій Глоба, головний спеціаліст інспекції по контролю за благоустроєм Полтави

В разі невиконання правил благоустрою на керівників підприємств, установ та організацій накладатимуться штрафи від 850 до 1700 грн, для мешканців приватного сектору, фізичних осіб це 340- 1340 грн./

За фізичними і юридичними особами – власниками приватного сектору, згідно з правилами благоустрою закріплена певна територія, за нею і зобов'язані доглядати полтавці.

/Андрій Глоба, головний спеціаліст інспекції по контролю за благоустроєм Полтави

Для підприємств, установ та організацій це 20 метрів, для приватного сектору - 5 метрів від присадибної ділянки/

Окрема увага - знищенню амброзії. Вже за кілька днів на вулиці міста вийдуть комунальники та добровольці, які рятуватимуть полтавців від цієї небезпечної для здоров'я рослини. На боротьбу з нею із міського бюджету цього року, як і 2012-го, виділили 300 тисяч грн. За якістю проведених робіт стежитимуть фахівці контролюючих органів, вони влаштовуватимуть профілактичні рейди та надаватимуть приписи підприємствам, установам та організаціям, які замість того, щоб виривати, вирощуватимуть бур'яни на закріплених територіях.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію