У Полтаві закінчився місячник добровільної здачі зброї

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/DfZvatM8gPDCH

Серед основних підсумків - 600 одиниць зброї, 77 одиниць спецзасобів та більше 90 тисяч набоїв різного калібру. Що чекає на тих, хто самостійно виявив бажання віддати рушницю чи пістолет, на володіння якими не має відповідного дозволу, дивіться далі.

Місячники добровільної здачі зброї вже давно стали традиційними для нашого міста. Протягом цього часу власники зброї, яка не має відповідних документів, могли здати її до органів внутрішніх справ, аби відвернути від себе непорозуміння з законом. А також у разі бажання, добровільно здану, технічно справну мисливську зброю могли зареєструвати на себе, якщо вона не знаходиться в розшуку.

/Алла Квіта, інспектор ВЗГ УМВС України в Полтавській області

З першого травня по перше червня Міністерством внутрішніх справ України в цей час проводився місячник добровільної здачі зброї. В цей період громадяни мали змогу принести зброю, яка перебувала в них без відповідного дозволу/

До цієї категорії можна віднести вогнепальну зброю, боєприпаси, вибухівку, вибухові пристрої та спецзасоби, документи на які у власників її були відсутні.

Станом на 1 червня до органів внутрішніх справ Полтавської області громадяни добровільно здали 600 одиниць зброї, 77 одиниць спецзасобів та більше 90 набоїв різного калібру.

За час проведення місячника від кримінальної відповідальності за незаконне зберігання вогнепальної зброї, боєприпасів до неї фактично звільнено 25 громадян.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію