Нестандартні літні читання пропонує своїм відвідувачам Полтавська обласна бібліотека для дітей імені Панаса Мирного

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/6fc-6k-LgP9XC

Ігри, вікторини, розважальні заходи цього літа займатимуть вільний час малечі, яка відпочиває у пришкільних таборах. З якою метою цього дня до бібліотеки прийшли учні Полтавської гімназії №6, знають наші кореспонденти.

Дружньо парами, за руки один з одним, учні Полтавської гімназії №6 заходять до бібліотеки. Вони знають, що тут потрібно вести себе тихо та чемно.

/Артем Демчик, учень Полтавської гімназії №6

Не треба кричати, просто, якщо ти прийшов, треба або подивитися книгу, або почитати її/

Та цього дня маленьким читачам запропонували здійснити подорож у казкову країну Ввічливості та Доброти. Короткий інструктаж з правил поводження у казці - і діти готові мандрувати. У якості нагороди за пройдені випробування - ключ, який відкриє двері до Країни чудес.

Щоб отримати фрагмент ключа, малеча найперше демонструє свої знання правил дорожнього руху. Як виявилося, діти, незважаючи на свій юний вік, знайомі з ними і переходять дорогу лише на зелене світло. За це вони отримують першу частину ключа. Та в казкових країнах живуть не лише добрі феї, подорож чарівною країною перериває непрохана гостя.

Утім злій чарівниці не вдається збити з пантелику маленьких читачів. Вони перемогають завдяки своїм знанням ввічливих слів та правил етикету. Багато в чому долати труднощі не лише у казці, а й у реальному житті, зізнаються вони, їм допомагають улюблені твори та літературні герої.

/Бліци

- Я люблю читати енциклопедії про тварин, про планету нашу, про людину

- Я люблю читати книжки атора Всеволода Нестайка, тому що коли я їх читаю, вони дужі смішні

- «Пригоди в лісовій школі». Тим, що там різні пригоди

- Більше пригоди, тому що там є повчальний зміст/

/Михайло Кузьмін, учень Полтавської гімназії №6

Колобок - мій улюблений герой, Вовк - мій улюблений герой, Ведмідь/

Чудову подорож до країни Ввічливості і Доброти діти здійснили у рамках бібліотечного проекту «Нестандартні літні читання».

/Лариса Митрофанова, в.о. директора Полтавської обласної бібліотеки для дітей імені П.Мирного

Він уже успішно стартував 28 травня, коли відкрилися пришкільні табори. У нас кожного дня по 2-3 групи, щодня діти і перелік різноманітних заходів/

Головна мета цього проекту, розповідає Лариса Митрофанова, щоб у дітей не втрачався інтерес до книги, а читацький світогляд розширювався. Бібліотека у цьому плані готова їм допомагати та влаштовувати вікторини, ігри та цікаві зустрічі.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію