Полтаву відвідав Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Темник

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/yqjfpX1dgPAyi

З робочим візитом у Полтаві побував і Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Темник.

Він, зокрема, ознайомився з роботою центральної диспетчерської служби комунального підприємства «Полтававодоканал», оглянув очисні споруди в Затуриному Полтавського району та взяв участь у нараді, на якій підбили підсумки минулого опалювального сезону та обговорили підготовку до наступного. Детальніше - у сюжеті наших кореспондентів.

Більшість котелень Полтавщини перевели в автоматичний режим роботи, це дозволило підвищити якість надання послуг, зекономити природний газ та видатки на заробітну плату, адже сучасні технічні рішення дозволяють практично обходитись без обслуговуючого персоналу. Так на комунальному підприємстві «Полтаватеплоенерго» з 95 котелень та теплогенераторних 38 вже працюють в автоматичному режимі. За орієнтовними підрахунками, витрати на модернізацію окупляться за 4-5 років. Своїм досвідом запровадження енергозберігаючих технологій, зокрема альтернативних видів палива, на нараді за участю Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадія Темника ділилися керівники міст області.

/Віктор Животенко, перший заступник голови Полтавської ОДА

Ми готуємось уже до опалювального сезону, відповідно до доручення Міністерства, ми провели колегію ОДА, є відповідне рішення голови облдержадміністрації, завдання на наступний рік. Ми, Геннадій Павлович, намітили собі до першого вересня всі соціальні заклади, школи, лікарні, і до першого жовтня – весь житловий фонд/

Економлять тепло у Полтаві, й утеплюючи стіни та замінюючи старі дерев'яні вікна на пластикові. Побувавши на КП «Полтаватеплоенерго» та оглянувши очисні споруди в Затуриному Полтавського району, Міністр дійшов висновку, що в області виконують програму щодо скорочення вживання природного газу. Реформування необхідне практично в усіх галузях, зазначив Геннадій Темник, і приємно, коли є позитивні результати проведеної роботи.

/Геннадій Темник, Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України

Ми є розробниками концепції реформування місцевих органів влади, ми відпрацюємо концепцію, заходи, підготуємо відповідні законодавчі зміни, щоб перейти до її втілення, 2015 року вона має вже завершитись/

Що ж до сьогодення, а саме питань комунальних, на Полтавщині вже затвердили план комплексних заходів з підготовки житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період. В області дотримуються народної мудрості, готують сани влітку, тоді, певні, не виникатиме й особливих проблем із роботою комунальних служб та ліквідацією аварій, зокрема, поривів тепломереж.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію