Начальник Полтавського обласного управління міліції Едуард Федосов у Котельві провів особистий прийом громадян

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/2oO_UrRGgPCaZ

Зверталися люди із різними питаннями та пропозиціями. Яким чином прямо на особистому прийомі головного міліціонера вирішилася проблема одного з мешканців Котельви, дивіться далі.

На зустріч до головного міліціонера області Едуарда Федосова прийшло близько десяти громадян, мешканців Котельви. Усі вони мали різні причини та питання, які найбільше хвилювали. Зокрема, місцеві жителі вносили свої пропозиції щодо роботи дільничних інспекторів міліції, обговорювали питання щодо працевлаштування до райвідділу молоді. Один з тих, хто потрапив на особистий прийом до очільника обласної міліції, – і Леонтій Дворніков. Він прийшов, аби дізнатися про проблему заміни водійських посвідчень. Та справжньою несподіванкою для жителя Котельви стало не лише роз'яснення питання, яке турбувало, а й власне вручення водійського посвідчення нового зразка.

/Леонтій Дворніков, житель с.Котельва

Ніколи не чекав, що може бути мені першому вручено. Я коли записувався, то говорив, що по питанню водійських документів. І тому що я перший підняв це питання, мені першому вирішили вручити нове посвідчення/

Новому водійському посвідченню ветеран зрадів та не забув подякувати усім причетним до цього.

/Леонтій Дворніков, житель с.Котельва

В першу чергу хочу подякувати нашій районній міліції, тому що ми з нею безпосередньо контакт маємо. Ну і обласне керівництво, адже без обласного немає районного керівництва/

Під час особистого прийому в Котелевському райвідділі міліції Едуард Федосов уважно вислухав пропозиції та подяки від людей, а також вивчив оперативну обстановку в районі, поспілкувався з особовим складом та надав їм практичну допомогу в нагальних питаннях.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію