Прокинутися від мурашок по всьому тілу – звичайна справа в одній із полтавських квартир

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/Vx85IplegPBcA

Хвора жінка опинилася цього тижня у власному ліжку, буквально вся обліплена комахи. Що саме трапилося на першому поверсі полтавської п'ятиповерхівки - розбиралися Інна Безугла та Світозар Хохлов.

Кімната у 21 квартирі на першому поверсі по Зіньківській, 2 з самого ранку нагадувала мурашине царство. Це не фантастичний фільм, не дослідна лабораторія і не куточок зоологів, запевняють її мешканці. Комахи підкралися, як неочікувані нападники.

/Світлана Ярош, донька жінки, яка мешкає по вул. Зіньківській, 2, кв.21

Чую, мама встала о 6 ранку і струшує з себе їх. Все це на шторі, на підлозі, килимі, і всі лазять кругом. Вони не кусають, але неприємно, - обліплюють прямо всього/

Світлана Ярош ночувала у цій квартирі, доглядаючи за своєю хворою матір'ю. Вона розповідає, що до приїзду нашої групи комах стало менше. Хвору жінку довелося перемістити на балкон і купити спеціальний спрей, аби труїти їх. Ми знайшли комах навіть у люстрі. Вони, говорить Світлана Ярош, виповзають, а потім поступово гинуть. Так відбувається вже не один рік, приблизно у цей самий час. Причини такого явища, вважає жінка, - підвал під квартирою.

/Світлана Ярош, донька жінки, яка мешкає по вул. Зіньківській, 2, кв.21

У підвалі у нас, стільки тут живемо, років 30, завжди вода стоїть. Навіть по пояс/

За допомогою, запевняє жінка, телефонувала до міської санепідемстанції, а там відповіли, що таким не займаються. А до ГЖЕДу, говорить, не зверталася, адже сусіди порадили, що це не має сенсу. Нам у СЕС відповіли, що дана проблема не у компетенції служби. А ось заступник начальника другого ГЖЕДу Михайло Лукін пояснив, що вони мають укладений договір зі спеціалізованою ліцензованою організацією, яка проводить дезінфекцію, тому з такими проблемами варто телефонувати саме до них. Чиновник запевнив: заявку про скаргу записав від нас і пообіцяв: найближчим часом фахівці виїдуть на місце та усунуть проблему.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію