6 червня народився російський поет, драматург та прозаїк Олександр Пушкін

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/vr_1iTMjgP9VU

Його називають найвизначнішим письменником, порівнюючи з Данте чи Гете. У Полтаві у День його народження традиційно в Березовому сквері, де встановлено погруддя письменнику, збирається багато поціновувачів творчості Пушкіна. Цього року тут відбувся цілий музично-літературний вечір до 214-ої річниці від народження Олександра Сергійовича.

Про справжній культ навколо особи Пушкіна серед читацької публіки полтавців – наш репортаж із Березового скверу.

Уявна сцена зі справжньою технікою, живим виконанням пісень, віршів та цілих театралізованих сценок з'являється у Березовому сквері традиційно 6 червня. Глядачів тут також завжди збирається безліч: від малечі до більш солідного віку.

Пушкіна люблять всі, навіть не усвідомлюючи цього, переконаний один із активних учасників святкування 214 річниці від Дня народження Олександра Сергійовича у Березовому сквері - Олександр Котляров.

/Олександр Котляров

Цитуємо якісь відомі фрази ще з дитинства, рядочки цілі. Це навіть не обговорюється. Все-одно Пушкін знаходить відгук у наших серцях. У мене є онук, він, не можу сказати, що любить Пушкіна, але коли моя донька читає твори, - у нього очі загораються/

А ось молодь, навпаки, не така багатослівна.

/Олеся

Мало вивчала його творчість, але те, що ми вивчали в школі, мені подобається. Найулюбленіше - «Євгеній Онєгін»/

Із квітами на справжнє свято прийшла полтавка Валентина Поліщук. Свою любов до Пушкіна вона пояснює тим, що його твори - це ілюстрація добра.

/Валентина Поліщук

Він писав і казки, і його всі твори про добро і зло, про любов до світу, яку він проніс через все життя/

Із властивою зрілим полтавцям щирістю, переборюючи хвилювання, учасники свята не втомлюються цитувати улюбленого багатьма поета.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію