В області під час місячника добровільної здачі зброї мешканці принесли до міліції 600 предметів озброєння

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/NTFsyge5gPCLL

З 1 травня по 1 червня на території Полтавської області проходив місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів та вибухівки. Особи, які добровільно здали предмети озброєння, звільняються від відповідальності, передбаченої чинним законодавством. Загалом протягом місяця було здано 600 одиниць нарізної, гладкоствольної та холодної зброї різного калібру.

Аби не допустити фактів використання вогнепальної зброї не за призначенням та попередити незаконне її розповсюдження, на Полтавщині провели місячник добровільної здачі зброї.

/Алла Квіта, інспектор ВЗГ УМВС України в Полтавській області

В період з 1 травня по 1 червня МВС України проводився місячник добровільної здачі зброї. В цей період громадяни мали можливість здати зброю, яка перебувала без дозволу, або таку зброю, яка не знаходилася в розшуку/

В цей період, говорять спеціалісти, здають найрізноманітнішу зброю: як часів Великої Вітчизняної війни, так і сучасну, вироблену в Україні та за кордоном. Деякі організації, розповідають спеціалісти, приносили зброю цілими ящиками. Трапляються, говорять, й індивідуальні зразки, виготовлені власноруч.

/Алла Квіта, інспектор ВЗГ УМВС України в Полтавській області

До органів внутрішніх справ станом на 1 червня було здано 600 одиниць зброї різного калібру, 77 одиниць спеціальних засобів та 92 тисячі набоїв різного калібру/

Крім того, працівники органів внутрішніх справ закликають у разі знаходження зброї, боєприпасів чи вибухівки часів Великої Вітчизняної війни негайно повідомити про це компетентні служби. Нагадують: неправильне поводження з цими предметами може призвести до невідворотних наслідків. У разі ж незаконного зберігання таких предметів громадяни можуть понести кримінальну відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від двох до п'яти років.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію