Сонячні картини, виконані олією та у техніці батик, представлені на виставці в обласній бібліотеці

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/xQYJ4Bu8gPBD6

55 картин на своїй персональній виставці у Полтавській обласній бібліотеці імені Івана Котляревського представила художниця Галина Лопатіна. Мисткиня лише нещодавно опанувала основи живопису, та вже зараз її картини захоплюють й створюють позитивний настрій у глядачів. Секретами їх написання художниця поділилася з нашими журналістами.

Галина Лопатіна скромно називає себе ученицею або новачком у живописі. Говорить: до звання справжньої художниці їй ще далеко. Адже вона захопилася цією справою лише кілька років тому. Нині ж пані Галина жодного дня не уявляє без занять батиком та роботою над новими картинами.

/Галина Лопатіна, художниця

Коли я почала займатися живописом, батиком, це стало моєю життєвою потребою, мені не потрібно мати спеціального настрою, щоб піти і сісти за мольберт. Я постійно хочу малювати/

Перші уроки живопису їй давала донька - викладач образотворчого мистецтва Малої академії мистецтв імені Раїси Кириченко Ольга Клочко.

/Ольга Клочко, донька Г.Лопатіної

Матуся мені сказала: «Ти всіх діток навчаєш, навчи і мене». Я поставилася до цього недостатньої серйозно, але мама приходила до мене в гості, я давала їй маленькі ази, давала копіювати роботи майстрів, підказувала, як змішувати фарби/

Не хотілося, ділиться пані Ольга, втручатися та псувати авторський стиль художниці. Роботи мами майже не критикувала, лише вказувала на явні недоліки та радила, як їх краще усунути.

/Ольга Клочко, донька Г.Лопатіної

Мистецтво не терпить критики, тут потрібно навпаки підтримувати, хвалити, щоб крильця позаду росли, щоб хотілося працювати/

Галина Яківна в житті – дуже позитивна людина. Такі ж і її картини. Яскраві кольори, які обирає художниця для втілення своїх творчих ідей, роблять полотна світлими та сонячними.

/Галина Лопатіна, художниця

Я обираю те, що лягає на душу, а лягають на душу ось такі яскраві, сонячні тони. Виявляється, я не помиляюся, тому що не тільки мені це подобається/

І нехай роботи Галини Лопатіної, можливо, не відповідають академічним вимогам до картин, художниця почуває себе по-справжньому щасливою, коли займається улюбленою справою. Її роботи дарують позитивний настрій як самій авторці, так і всім оточуючим.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію