Більше 50-ти активних і творчих полтавців стали випускниками Школи «Лідер майбутнього»

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/31yvl0HqgPAai

18 жовтня у Полтаві стартувало навчання четвертого набору в проекті «Школа місцевого та студентського самоврядування «Лідер майбутнього». 8 місяців промайнули, як один день, і от уже більше 50-ти творчих і креативних молодих лідерів готові працювати на благо нашої держави. Чим запам'яталося для слухачів навчання у Школі, знає Крістіна Брігіда.

Для Марини Колісник цей місяць видався напрочуд насиченим. Дівчина лише на минулому тижні закінчила 11 клас, а сьогодні отримує інший документ – сертифікат про успішне закінчення навчання у Школі місцевого та студентського самоврядування «Лідер майбутнього». За словами дівчини, лекції і тренінги, які влаштовувалися для слухачів, були цікавими та виховали у них справжніх лідерів.

/Марина Колісник, випускниця Школи місцевого та студентського самоврядування «Лідер майбутнього»

Лідер – це та людина, яка веде за собою інших людей, яка намагається зробити краще для оточуючих. Вона повинна перш за все бути активною, веселою, чесною, толерантною, та найголовніше – пунктуальною/

Свою пунктуальність молоді люди проявили і на урочистому врученні сертифікатів. Рівно о п'ятнадцятій годині у залі засідань Полтавської міської ради пролунав урочистий гімн. Не випадково для нагородження випускників Школи обрали саме це приміщення, адже протягом навчання вони оволодівали не лише лідерськими якостями, а й опановували основи місцевого самоврядування.

/Оксана Деркач, секретар Полтавської міської ради

Я думаю, що багато із тих, хто сьогодні присутній, продовжить свою діяльність на теренах служіння державі, на державній службі/

4 випускники Школи уже рекомендовані на занесення до кадрового резерву. Вони протягом навчання отримали достатньо теоретичних знань щодо роботи в органах місцевого самоврядування. Крім цього, для слухачів школи нещодавно організували поїздку до Верховної Ради України.

/Олексій Яременко, випускник Школи місцевого та студентського самоврядування «Лідер майбутнього»

Були на пленарному засіданні Верховної Ради України, працювали у комітетах, спілкувалися з народними депутатами. Це настільки захоплює, це наче новий світ, нові враження/

Кожний випуск для організаторів Школи «Лідер майбутнього» – особливий. Четвертий набір запам'ятався високою ініціативністю, креативністю та творчістю. Підтверджує це той факт, що серед соціальних проектів, запропонованих слухачами Школи, довго не могли обрати найкращий.

/Олена Ромас, начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавського МВК

Усі команди обрали соціальні теми, актуальні для нашого міста і взагалі суспільства. Такий нестандартний підхід був до них, що неможливо було просто взяти і відкинути якийсь проект. Я говорила вже молоді, що ми готові взяти і підтримати усі 6 проектів/

Марина Колісник разом зі своєю творчою командою також займалася створенням соціального проекту під назвою «Безпека руху - це життя». Його врешті-решт і визнали найкращим. Реалізація цього проекту запланована на 2014 рік.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію