52 держслужбовця Полтавщини взяли участь у другому турі щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/MiZOvVR2gPAr7

Змагання проводиться у три етапи, останній – загальнодержавний. Честь нашої області на ньому захищатиме чотири кращих претенденти.

Близько півтисячі претендентів було у першому етапі Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець». Але тільки 52 стали учасниками наступного туру. Цього року конкурс проводиться вже вшосте. Щоб бути гідним звання держслужбовця, наголошують учасники змагання, потрібно мати ряд професійних ознак.

/Олександр Перцевий, учасник конкурсу «Кращий державний службовець»

Держслужбовець повинен бути обізнаним в державній службі, законах, відповідальним, знати Конституцію України, в якій все дуже гарно розписано/

Основне завдання конкурсу, наголошує губернатор Олександр Удовіченко, – підвищення іміджу державної служби в українському суспільстві.

/Олександр Удовіченко, голова Полтавської ОДА

Підняття престижу професії державного службовця, особливо в тих підрозділах, які на пряму перехрещуються із проблемами людей, – це важливе завдання, яке ставить Глава держави. Це одна із форм і кваліфікації, і заохочення до роботи в державних структурах/

/Валерій Пархоменко, заступник голови - керівник апарату Полтавської ОДА

Для того, щоб вирішити проблеми, в тому числі державного будівництва, нам необхідні сильні кадри, а сильні кадри, вони повинні бути і в потенціалі, і в знання законодавства, і знання адаптації до кожної території. Бо те, що підходить для Чутівського району, не підходиться для м.Лубни чи м.Миргород/

Конкурс проводиться в номінаціях «Кращий керівник» та «Кращий спеціаліст», розповідає співголова оргкомітету Олександр Черчатий. Кожного року наша область показувала гідні результати у фінальному турі.

/Олександр Черчатий, начальник Управління державної служби ГУ державної служби України в Полтавський області

Полтавщина може пишатися своїми представниками на державній службі. Адже за часи проведення конкурсу ми мали своїх переможців і в номінації «Кращий керівник», і в номінації «Кращий спеціаліст». Не кожна область має такий здобуток/

Для участі у фінальному етапі обрали 4 державних службовці: двоє - серед працівників райдержадміністрацій та двоє - облдержадміністрації.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію