Кращі колективи ЗМІ напередодні професійного свята привітав Міністр доходів і зборів

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/4PCp71kAgPDBi

Серед таких – і 20 представників регіональних засобів масової інформації. У числі провідних телекомпаній регіону – і Полтавська студія «Місто».

6 червня журналісти України відзначатимуть своє професійне свято. Тому напередодні цього дня Міністерство доходів і зборів вирішило підбити підсумки своє співпраці із медійниками з усієї України, провівши відеоконферецію.

/Ольга Семченко, директор Інформаційно-комунікаційного Департаменту Міністерства доходів і зборів України

Зібралося близько 500 представників ЗМІ з усієї України, представники регіональних ЗМІ, центральних ЗМІ/

Співробітництво із засобами масової інформації, наголошує Міністр доходів і зборів Олександр Клименко, – внесок у стабільне майбутнє нашої держави.

/Олександр Клименко, Міністр доходів і зборів України

Міндоходів – це відомство, на яке покладається відповідальність податкової та митної політики. Особливо приємно бачити, що питання нашої компетенції займає одне із пріоритетних місць серед висвітлюваних вами тем/

Подяками Міністра доходів і зборів з нагоди професійного свята нагородили 13 журналістів районних ЗМІ та 7 представників мас-медіа Полтави. Зокрема серед кращих телекомпаній регіону визнана і Полтавська телевізійна студія «Місто» на чолі з генеральним директором Олексієм Черкасом. Свої ж побажання стосовно діяльності місцевих ЗМІ висловив і виконуючий обов'язки начальника Головного управління Міндоходів у Полтавській області Володимир Задорожний.

/Володимир Задорожний, в.о. начальника ГУ Міндоходів у Полтавській області

Дуже багато не сьогоднішній день в пресі йде негативу, і його так багато! Як не включиш програму, так і йде кримінальна хроніка. Хотілося б, щоб було більше гарного, доброго/

Під час відеоконференції кращі журналісти України, зокрема і Полтавщини, мали можливість отримати від Олександра Клименка відповіді на запитання стосовно діяльності нещодавно створеного Міністерства доходів і зборів.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію