У Полтаві показали мюзікл «Біндюжник і король»

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/rkWoonxlgPDNw

Музика цього вечора лунала в Палаці дозвілля «Листопад». Тут у рамках гастролей свою виставу демонстрував Орловський державний театр для дітей та молоді «Свободное пространство». До нашого міста театральна трупа привезла мюзікл «Біндюжник і король». Чим цікавий він для самих акторів, а чим – для глядачів, дізнавалися наші журналісти.

Глядацька зала Палацу дозвілля «Листопад» ледве вмістила усіх бажаючих переглянути виставу Орловського державного театру для дітей та молоді «Свободное пространство». Мюзікл «Біндюжник і Король», з яким театральна трупа приїхала до Полтави, нова у їхньому репертуарі. Створена за мотивами п'єси Ісаака Бабеля «Закат» та його «Одесских рассказов», вона розповідає про життя дореволюційної Одеси, зокрема про один із її районів – Молдаванку.

Протягом мюзіклу перед глядачами постають герої літературного міфа, який створив Ісаак Бабель. Сімейство Менделя Крика – Беня, Левка, Двойра, їхні сусіди, злодії та аферисти. Акторам вдалося яскраво передати атмосферу тодішньої Одеси та її колорит.

/Олександр Михайлов, художній керівник Орловського державного театру для дітей та молоді «Свободное пространство»

Задіяна майже вся наша не дуже велика трупа. 25 осіб на сцені. Усі вони працюють з мікрофонами, усі співають «наживо». Це доволі важко/

Жанр мюзіклу, говорить Олександр Михайлов, взагалі вважається найважчим серед акторів, адже на сцені вони одночасно і танцюють, і співають. Саме музична онова театрального твору додає п'єсі Бабеля романтичної інтонації.

/Олександр Михайлов, художній керівник Орловського державного театру для дітей та молоді «Свободное пространство»

Матеріал дуже благодатний. Він дає можливість висловитися з приводу життя сьогоднішнього і з приводу взаємодії мистецтва та життя. Чудові дійсно ролі для артистів/

Одну з головний ролей виконав заслужений артист Росії Валерій Лагоша. Його Мендель Крик видався напрочуд переконливим.

/Валерій Лагоша, Заслужений артист Росії, виконавець ролі Менделя Крика

Мендель Крик у виставі - далеко не янгол, він - тиран, який тримає в руках усю Одесу, свою родину тероризує. Йому наплювати на дітей, на дружину. Він знайшов собі молоденьку дівчину. Але тим не менш у фіналі він викликає співчуття у залі. Його шкода/

Актор зізнається: зараз уже і не згадає, скільки за роки роботи в театрі було зіграно ролей. Кожна з них для артиста була особливою.

/Валерій Лагоша, Заслужений артист Росії, виконавець ролі Менделя Крика

Як моя мати говорила, коли ми з сестрою в дитинстві сперечалися, кого вона більше любить. Вона говорила: «От возьми руку, вкуси будь-який палець, буде однаково боляче». Те ж саме і з ролями. Їх немає неулюблених. Вони, як дитина. Вони народжуються у муках. Тому що наша професія - це тільки 5% овації, аплодисменти, квіти, решта - істерики, нерви, безсонні ночі, сльози/

Утім цього вечора актори Орловського театру пожинали лише позитивні плоди своєї професії. Адже полтавська публіка не шкодувала для них гучних оплесків.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію