За перший квартал середня заробітна плата по області становила 2 858 гривень

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/79kdCc1mgPCHd

У першому кварталі цього року середньомісячна заробітна плата одного штатного працівника по Полтавській області становила 2 тисячі 858 гривень. Це майже на 7,5% більше, ніж за відповідний період минулого року. У полтавців же на цей рахунок свої думки.

За середнім розміром заробітної плати Полтавщина посідає 9 місце серед 27 регіонів України. Лише за перший квартал цього року вже спостерігається певне підвищення показників, розповідають фахівці.

/Тетяна Охріменко, начальник відділу статистики праці ГУ статистики у Полтавській області

Номінальна зарплата одного штатного працівника Полтавської області за січень-квітень становила 2858 гривень, що на 7,4% більше за відповідний період минулого року/

Найвищі рівні оплати праці у січні-квітні відмічені у працівників підприємств добувної промисловості і з розробленням кар'єрів. Тут зарплата перевищувала середній показник по області майже вдвічі. Середня ж номінальна платня штатного працівника за квітень цього року, продовжує Тетяна Охріменко, становила 2 941 гривню, що у 2,6 раза вище рівня мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму для працездатної особи, останній складає 1 147 гривень. Яка зарплата сьогодні влаштувала б полтавців, ми запитали у жителів міста. У всіх різні цифри, але однозначно, наголошують, потрібно більше, ніж отримують зараз.

/Бліци

- Влашувала б? Ну, 1000 євро

- При радянській владі зарплата була 220 рублів. Я був начальником управління. Ну, а зараз би мінімальна зарплата повинна бути 5-6 тисяч гривень мінімум

- 5 тисяч

- По перше, все залежить від міста. Якщо для Полтави - то середня зарплата 3,5 тисяч. В Києві - тисяч 5. Ось так

- Тисяч дві, дві з половиною. Враховуючи, що діти є. На одну людину. Ось так/

Середній розмір заробітної плати за перший квартал в усіх містах та районах був вищим за прожитковий мінімум для працездатної особи.

/Тетяна Охріменко, начальник відділу статистики праці ГУ статистики у Полтавській області

У шести з них заробітна плата була вище середньої по області. У м.Комсомольськ - 4584 грн., Кременчуці - 3346, Полтаві - 2858/

Що ж стосується районів Полтавщини, продовжує Тетяна Охріменко, то найвища середня заробітна плата була у Диканському, Полтавському та Гребінківському районах. Найнижчий же рівень спостерігався у Козельщинському, Пирятинському, Чутівському, Решетилівському та Семенівському.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію