Останні три дні полтавці звикають до нових тарифів на проїзд у тролейбусах та комунальних автобусах

Нагадаємо, в неділю вартість квитка на останні підвищилася до п'ятдесяти та сімдесят п'яти копійок відповідно. Однак студенти та учні, як і раніше, платять за проїзд у тролейбусі 35 копійок, а в комунальному автобусі - 50.

З підвищенням тарифів на проїзд у тролейбусі та комунальних автобусах міський бюджет буде менше дотувати підприємство "Полтаваелектроавтотранс", а от субвенції з державного, навпаки, в 1,5 рази збільшаться. Вже в цьому році фінансова допомога від головного та міського бюджетів складе більше 3-х мільйонів гривень. Однак подорожчання проїзду в тролейбусі до 50-ти копійок, а в комунальному автобусі - до 75-ти не зачепило студентів та учнів.

Як і раніше, безкоштовно в тролейбусах та комунальний автобусах їздять пенсіонери. Однак, не всі полтавці були готові до цього подорожчання.

Виручка за перший день з новими тарифами виросла на 17%, повідомили нам в "Полтаваелектроавтотранс". Там зазначають - грунтовний аналіз, наскільки нові тарифи покращать фінансову ситуацію на підприємстві, можна буде зробити тільким через місяць-другий.

Стрічка новин