В поточному році на території області порушено 28 кримінальних проваджень, пов’язаних із незаконним рибним промислом

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/65E8oLuggPBJo

У поточному році на території Полтавської області проведено 1092 рейди на річках та водоймах, порушено 28 кримінальних проваджень, пов’язаних із незаконним рибним промислом. Як часто громадяни порушують закон, сидячи з вудками у невстановлених місцях, дивіться у наступному сюжеті.

З 1 квітня по 9 червня поточного року проводяться оперативно-профілактичні заходи, спрямовані на викриття осіб, які займаються незаконним полюванням та виловом риби. Рибалки-порушники за цей час встигли виловити вже близько 2 тонн риби. «На гарячому» вдалося затримати багатьох із них.

/Олександр Карпенко, начальник відділу УГБ УМВС України в Полтавській області

Інциденти були такого плану, що люди відмовлялися називати свої дані (прізвище, ім’я, по-батькові), від знаряддя риболовлі відмовлялися, які знаходилися при них, від виловленої риби/

Дільничні інспектори міліції під час обходів помешкань громадян проводили роз’яснювальну роботу щодо весняно-літньої заборони полювання та вилову риби. Проте на багатьох рибалок слова діяли мало, тоді в хід йшли інші методи переконання.

/Олександр Карпенко, начальник відділу УГБ УМВС України в Полтавській області

Закінчувалося складанням адміністративних протоколів за незаконне виловлення риби. Дані протоколи складали працівники рибінспекції/

За цей рік уже притягнуті до відповідальності близько 30 браконьєрів, складенj 144 адміністративних протоколи.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію